Tenoros

1 tabl. zawiera 3 mg cynku i 50 mg wyciągu z gryki (w tym 49,5 mg biflawonoidów). Tabletki nie zawierają glutenu ani cukru, zawierają substancje słodzące.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Tenoros 15 szt., tabl. do ssania 22.99 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Cynk przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego, chroni organizm przed stresem oksydacyjnym i działaniem wolnych rodników. Wyciąg z gryki jest źródłem bioflawonoidów.

Dawkowanie

Doustnie. 2 tabl. ssać przez 30 min, potem 1 tabl. co 3-4 h. Maksymalna dawka dobowa wynosi 5 tabl. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety w składniki przyczyniające się do prawidłowego działania układu immunologicznego, szczególnie w okresach wzmożonego narażenia organizmu na niekorzystne warunki pogodowe.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Tabletki mogą być spożywane przez kobiety w ciąży i diabetyków.

Cena

Tenoros, cena 100% 22.99 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."