Testy

Czy mogę być w ciąży? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które współżyją. Jedna jak sprawdzić, czy jestem w ciąży bez testu? Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, by się przekonać, jakie jest prawdopodobieństwo bycia w ciąży. Rozwiąż quiz i sprawdź, czy możesz spodziewać się dziecka.
Na depresję cierpi dziś 350 mln ludzi, z czego w Polsce aż 1,5 mln. Dotyka osób w każdym wieku, nawet dzieci i nastolatków czy seniorów. Choroba nie mija sama, musi być leczona. Jednak jej objawy mogą być inne u każdego pacjenta i dlatego tak trudno ją rozpoznać. Jednak są pewne symptomy, które mogą ją sugerować. Czy masz depresję? Odpowiedz na kilka pytań, by dowiedzieć się, jakie jest prawdopodobieństwo rozwoju depresji u ciebie.
To grypa czy przeziębienie? Zarówno grypa, jak przeziębienie wywoływane są przez wirusy, które przenoszą się drogą kropelkową. Na tym jednak kończą się podobieństwa, a zaczynają istotne różnice, decydujące o sposobie leczenia. Warto umieć rozróżniać te infekcje - pomoże ci w tym nasz quiz!
Czy to prawda, że kleszcze są aktywne tylko latem? O jakiej porze dnia najłatwiej stać się ofiarą kleszcza? Jak najlepiej się ubrać, aby uniknąć ukąszenia? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co wiesz o kleszczach.
Zastanawiasz się, czy zdrowo się odżywiasz? Czy twoje wybory żywieniowe są prawidłowe? Odpowiedz na kilka pytań i przekonaj się czy twoja codzienna dieta jest oparta na zasadach zdrowego odżywiania.
Czy twój partner cię zdradza? Ze statystyk wynika, że w Polsce zdradza lub romansuje ok. 52 proc. mężczyzn i 33 proc. kobiet. Może to dotyczyć także ciebie, dlatego warto się zastanowić, czy partner cię zdradza.
Chcesz wiedzieć, jaki masz typ urody? Wyróżnia się cztery typy urody: wiosna, lato, jesień, zima. Poznaj charakterystykę typów urody w podziale na pory roku i sprawdź w naszym quizie, którym z nich jesteś.
Jakich witamin i minerałów ci brakuje? Zanim rozwinie się choroba, która jest wynikiem niedoborów witamin i minerałów, ciało wysyła pewne sygnały. Rozwiąż test i sprawdź, czy pojawiły się one u ciebie.
Do oceny Twojej sprawności seksualnej posłuży iloraz seksualności SQ (Sexual Quotient) - odpowiednik powszechnie znanego ilorazu inteligencji IQ. Szczerze odpowiedz na 10 pytań, a przekonasz się, na jakim poziomie jest twoje życie seksualne.
Czy wiesz, jak wyszczuplić brzuch? Borykasz się z oponką na brzuchu, ale nie wiesz, jak się jej pozbyć? A może regularnie ćwiczysz, dobrze się odżywiasz, a mimo to wciąż nie widać efektów w postaci płaskiego brzucha? Może coś robisz nie tak. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy na pewno wiesz, jak skutecznie wyszczuplić brzuch.
Nieprawidłowy wskaźnik BMI, a co za tym idzie nadwaga lub otyłość, wiąże się ze wzrostem ryzyka zapadalności na choroby wątroby, w tym NAFLD – niealkoholową stłuszczeniową chorobę wątroby(1). Co zatem zrobić, aby utrzymać naszą wątrobę w dobrym zdrowiu?

Materiał sponsorowany

Czy grozi ci miażdżyca? Nieleczona choroba może doprowadzić do poważnych powikłań takich jak udar mózgu czy zawał serca. Aby ich uniknąć, należy regularnie kontrolować organizm. Sprawdź, czy nie znajdujesz się w grupie ryzyka. Wystarczy, że wykonasz prosty test.