Sztuka kochania

Kobieta urodziła się z "prawem do maksymalnej przyjemności", co podkreśla słynna amerykańska edukatorka seksualna i badaczka dr Emily Nagoski. Według niej doświadczenie orgazmu rozszerzonego może mieć medytacyjny charakter. Zdradza skuteczną receptę, która sprzyja wzmocnieniu rozkoszy seksualnej.
Seksualność osób starszych jest tematem tabu. 61-letnia Suzanne Noble postanowiła walczyć z tym przekonaniem poprzez uświadamianie ludzi za pośrednictwem mediów społecznościowych i nie tylko. Jest też właścicielką sklepu "Sunset Satisfation", w którym osoby po pięćdziesiątce mogą kupić gadżety erotyczne. Jej działalność wzbudza ogromne zainteresowanie wśród internautów.
Brytyjska modelka i aktorka Cara Delevingne wsparła badanie naukowe nad kobiecym orgazmem. W tym celu oddała próbkę krwi, aby sprawdzić, jak zmienia się jej stan chemiczny tuż po seksie. "W XXI w. mężczyźni i kobiety powinni mieć równie satysfakcjonujące życie seksualne, prawda?" – stwierdziła w wywiadzie dla portalu Daily Online. Ostrzega zatem, żeby przygotować się na szok.
Niedawno przeprowadzone badania uchylają rąbka tajemnicy na temat naszych łóżkowych fantazji. Aż połowa uczestników przyznaje, że podczas stosunku seksualnego z partnerem choć raz wyobrażała sobie kogoś innego. A to nie koniec.
Brytyjscy naukowcy z Uniwersytetu w Exeter postanowili obalić jeden ze stereotypów dotyczących życia seksualnego. Według nich osoby religijne czerpią największą przyjemność z seksu. Czy odnosi się to w równym stopniu zarówno do kobiet, jak i mężczyzn? Uczeni udzielili jednoznacznej odpowiedzi.
Temat kobiecych orgazmów nadal jest obszarem niedostatecznie zbadanym. Ale wyniki nowego badania przeprowadzonego przez naszych południowych sąsiadów dają nadzieję na to, że jesteśmy coraz bliżej rozwikłania tajemnic kobiecej przyjemności. Grupie ekspertów udało się wyodrębnić trzy typy orgazmu, jakie przeżywają panie, czyli "falę", "lawinę" i "wulkan".
To, czego dowiedli niemieccy psycholodzy w najnowszych badaniach raczej nikogo nie zaskoczy. Potwierdzili przekonanie, że mężczyźni mają większy popęd seksualny niż kobiety. Natomiast… jest jedna rzecz, na którą uczeni zwrócili szczególną uwagę.
Temat kobiecej ejakulacji wzbudza zainteresowanie w środowisku naukowym. Przez długi czas kwestia kobiecego wytrysku stanowiła wielką niewiadomą. Ciecz, która wydalana jest w dużych ilościach w czasie orgazmu, pochodzi z pęcherza moczowego. W najnowszych badaniach opublikowanych na łamach "International Journal of Urology" odkryto coś jeszcze.
Orgazm, inaczej szczytowanie, to kulminacyjna faza podniecenia seksualnego, która wiąże się z odczuwaniem silnej rozkoszy. Jak wygląda orgazm? U każdego nieco inaczej, ale jest kilka podobnych objawów, które można zaobserwować zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Sprawdź, jak rozpoznać orgazm i w jaki sposób można osiągnąć szczyt przyjemności.
Ruchy frykcyjne, czyli miłosne pchnięcia, nie powinny ograniczać się do jednostajnego posuwania w górę i w dół. Kochanek, który używa tak monotonnych ruchów frykcyjnych, co najwyżej będzie rzemieślnikiem, w żadnym razie nie mistrzem. Bo choć nazwa miłosnych pchnięć z łac. oznacza tarcie (fricio), to przecież tarcie tarciu nierówne...
Seks po hiszpańsku czy też pozycja „na Hiszpana” to bardzo wyrafinowana (a dla niektórych wręcz perwersyjna) forma stosunku seksualnego, która polecana jest parom lubiącym eksperymentować. Hiszpański seks przynosi całkiem nowe doznania erotyczne i może być receptą na nudę w sypialni. Jak wygląda pozycja „na Hiszpana” i dlaczego warto wprowadzić ją do swojego repertuaru ars amandi?
Pozycje dla nieśmiałych pozwalają ukryć nieco więcej ciała. Fałdki na brzuchu, cellulit, duża pupa – to, co za dnia udaje ci się ukryć pod obszernym ubraniem, w łóżku widać „gołym” okiem, zwłaszcza, gdy kochacie się w pozycjach, w których twoje ciało widać w pełnej krasie. Zamiast po raz kolejny uprawiać seks przy zgaszonym świetle, wypróbujcie pozycje seksualne dla nieśmiałych. Nie będziecie musieli za wiele pokazywać, a doznania będą pierwszorzędne!  

Sztuka kochania – wszystko na temat seksu, kochania, sztuki miłości, sztuki kochania, związków i relacji partnerskich. Akcesoria erotyczne, erotyka, orgazm, kobiecy wytrysk, seks, seks oralny. Dowiedz się jak być idealną kochanką, idealnym kochankiem. Porady na temat seksu, jak się kochać, jak osiągnąć orgazm. Dowiedz się co lubią mężczyźni, a co lubią kobiety. Przygotuj się do pierwszego razu, dowiedz się kiedy najlepiej zacząć współżycie seksualne. Opanuj do perfekcji sztukę kochania, pieszczoty erotyczne, które doprowadzą do orgazmu. Jak osiągnąć orgazm wielokrotny, jak uprawiać seks oralny, seks analny. Afrodyzjaki dla kobiet, afrodyzjaki w kuchni, afrodyzjaki dla mężczyzn.