Sztuka kochania

Temat kobiecego orgazmu od lat fascynuje naukowców. Nowe badanie pokazuje, że aparycja partnera nie przyczynia się u pań do osiągnięcia satysfakcji seksualnej. Jak się okazało, chodzi o "coś" więcej. Uczestniczki wskazały, co najbardziej pociąga je w mężczyznach.
Ludzka rzecz, a mało się o niej mówi. Zwykle "informacje" o męskim nasieniu krążą poza oficjalnymi kanałami, przypominając trochę wiedzę tajemną. Nie ma ku temu powodów. Sperma jest dobrze prześwietlona i poznana. Wiemy z czego, poza plemnikami, się składa. Sprawdza się jako kosmetyk? Może zaszkodzić? Wyjaśniamy.
O tym, że kwestia erekcji jest bardzo ważna, nie trzeba nikogo przekonywać. Liczba reklam środków na potencję potwierdza, że jest to temat cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem. Chociaż tabletki bywają pomocne, szczególnie doraźnie, ważne jest zadbanie o profilaktykę. Regularne praktykowanie tej metody sprawi, że problemy z potencją odejdą w niepamięć. Jak to możliwe?
Jedne osoby chwalą, inne się obawiają. O tym rodzaju miłości mówi się mało i nieśmiało. Co może zaskakiwać, zważywszy na fakt, że statystyki wskazują, że ogromną satysfakcję osiąga obydwoje partnerów. Czym jest miłość grecka? Czy rzeczywiście są powody do obaw?
Było? Nie było? Czy jestem dość dobry? Wielu mężczyzn nie znajduje odpowiedzi na te pytania we własnej sypialni, a wiele Polek faktycznie udaje orgazm. Kobiece ciało wysyła różne sygnały wskazujące na podniecenie i szczytowanie, ale to nie oznacza, że teraz on już zawsze będzie miał pewność, jaki był finał wspólnych figli. Tak czy owak - warto wiedzieć to i owo o erekcji biustu oraz charakterystycznych rumieńcach piersi.
Efektywna metoda usuwania "malinki" z szyi! Lekarz na TikToku podpowiada niezawodny sposób na to często wstydliwe znamię. Wypróbuj koniecznie i pozbądź się "mailnek" w mgnieniu oka.
Kochajcie się na zdrowie. Bezpieczny seks to źródło radości, dobrej energii i konkretnych zysków dla organizmu. Uwaga, najlepszy jest ten w stałych związkach.
Seks analny może być przyjemny, jeśli zadbasz o odpowiednie przygotowanie. Ważne są 3 podstawowe zasady, które ułatwią osiągnięcie poczucia bezpieczeństwa i komfortu w czasie analnej penetracji. Co musisz wiedzieć?
Udane życie seksualne to nie tylko aspekt wiążący się z przyjemnością. Udany seks jest także ściśle powiązany z lepszym zdrowiem - od zapobiegania depresji i lękom, po obniżenie ciśnienia krwi. Jak zacząć cieszyć się seksem? Oto 6 rad od terapeutki seksualnej.
Kobieta urodziła się z "prawem do maksymalnej przyjemności", co podkreśla słynna amerykańska edukatorka seksualna i badaczka dr Emily Nagoski. Według niej doświadczenie orgazmu rozszerzonego może mieć medytacyjny charakter. Zdradza skuteczną receptę, która sprzyja wzmocnieniu rozkoszy seksualnej.
Seksualność osób starszych jest tematem tabu. 61-letnia Suzanne Noble postanowiła walczyć z tym przekonaniem poprzez uświadamianie ludzi za pośrednictwem mediów społecznościowych i nie tylko. Jest też właścicielką sklepu "Sunset Satisfation", w którym osoby po pięćdziesiątce mogą kupić gadżety erotyczne. Jej działalność wzbudza ogromne zainteresowanie wśród internautów.
Brytyjska modelka i aktorka Cara Delevingne wsparła badanie naukowe nad kobiecym orgazmem. W tym celu oddała próbkę krwi, aby sprawdzić, jak zmienia się jej stan chemiczny tuż po seksie. "W XXI w. mężczyźni i kobiety powinni mieć równie satysfakcjonujące życie seksualne, prawda?" – stwierdziła w wywiadzie dla portalu Daily Online. Ostrzega zatem, żeby przygotować się na szok.

Sztuka kochania – wszystko na temat seksu, kochania, sztuki miłości, sztuki kochania, związków i relacji partnerskich. Akcesoria erotyczne, erotyka, orgazm, kobiecy wytrysk, seks, seks oralny. Dowiedz się jak być idealną kochanką, idealnym kochankiem. Porady na temat seksu, jak się kochać, jak osiągnąć orgazm. Dowiedz się co lubią mężczyźni, a co lubią kobiety. Przygotuj się do pierwszego razu, dowiedz się kiedy najlepiej zacząć współżycie seksualne. Opanuj do perfekcji sztukę kochania, pieszczoty erotyczne, które doprowadzą do orgazmu. Jak osiągnąć orgazm wielokrotny, jak uprawiać seks oralny, seks analny. Afrodyzjaki dla kobiet, afrodyzjaki w kuchni, afrodyzjaki dla mężczyzn.