Sztuka kochania

Ile kobiet, tyle upodobań, ale są takie pozycje seksualne, które dają kobiecie spore szanse na orgazm, przyjemność z bycia we dwoje. Dla równowagi - 3 propozycje dla pań, które lubią w sypialni porządzić i 3, które sprawdzą się, kiedy ona chce być trochę zdominowana.
Byłoby najlepiej zapytać konkretną wybrankę, na co ma ochotę. Ile kobiet, tyle upodobań. Zakładając jednak, że masz do czynienia z partnerką niezbyt śmiałą, a relacja jest na tyle świeża, że rozmowa jeszcze się nie klei, dobrze na początku postawić na pewniaki i unikać łóżkowych pułapek. Podane pozycje to przykłady. Lista mogłaby być znacznie dłuższa.
Męski członek rzadko jest rzeczywiście za mały, by zadowolić partnerkę. Unerwiona, najbardziej wrażliwa część pochwy to jej pierwsze 3 cm. Większym zmartwieniem są kompleksy i technika seksualna. Nie do końca istotne jest, co masz w spodniach, tylko jak tego używasz - tłumaczą seksuolodzy.
Seks ma wiele korzyści dla zdrowia i wiadomo to od dawna. Ale w obliczu codziennych obowiązków i natłoku pracy, nie wszystkie pary mogą sobie pozwolić na spontaniczne zbliżenia. Naukowcy postanowili sprawdzić, czy seks spontaniczny, czy może zaplanowany, daje więcej satysfakcji. Wyniki są zaskakujące.
Seks analny może być przyjemny, jeśli zadbasz o odpowiednie przygotowanie. Ważne są 3 podstawowe zasady, które ułatwią osiągnięcie poczucia bezpieczeństwa i komfortu w czasie analnej penetracji. Co musisz wiedzieć?
Kochajcie się na zdrowie. Bezpieczny seks to źródło radości, dobrej energii i konkretnych zysków dla organizmu. Uwaga, najlepszy jest ten w stałych związkach.
Bezpieczny seks jest zdrowy w każdym wieku i wielu seniorom lekarze najchętniej przepisywaliby go na receptę. Poprawia kondycję, nastrój, krążenie, samoocenę. W kościach łupie, kondycja nie ta? Nie musisz przecież uprawiać łóżkowej ekwilibrystyki, by sprawiać przyjemność sobie i bliskiej osobie. Te 6 pozycji sprawdza się też w wieku bardzo dojrzałym.
Co nas kręci? Co nas podnieca? Jeszcze się rok nie skończył, ale Pornhub, platforma udostępniająca amatorskie materiały o treści pornograficznej, już zdradza, czego użytkownicy szukali w sieci. Jest trochę zaskoczeń i pewniaków - jak co roku w tym przez wielu wyczekiwanym rankingu.
Temat kobiecego orgazmu od lat fascynuje naukowców. Nowe badanie pokazuje, że aparycja partnera nie przyczynia się u pań do osiągnięcia satysfakcji seksualnej. Jak się okazało, chodzi o "coś" więcej. Uczestniczki wskazały, co najbardziej pociąga je w mężczyznach.
Ludzka rzecz, a mało się o niej mówi. Zwykle "informacje" o męskim nasieniu krążą poza oficjalnymi kanałami, przypominając trochę wiedzę tajemną. Nie ma ku temu powodów. Sperma jest dobrze prześwietlona i poznana. Wiemy z czego, poza plemnikami, się składa. Sprawdza się jako kosmetyk? Może zaszkodzić? Wyjaśniamy.
O tym, że kwestia erekcji jest bardzo ważna, nie trzeba nikogo przekonywać. Liczba reklam środków na potencję potwierdza, że jest to temat cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem. Chociaż tabletki bywają pomocne, szczególnie doraźnie, ważne jest zadbanie o profilaktykę. Regularne praktykowanie tej metody sprawi, że problemy z potencją odejdą w niepamięć. Jak to możliwe?
Jedne osoby chwalą, inne się obawiają. O tym rodzaju miłości mówi się mało i nieśmiało. Co może zaskakiwać, zważywszy na fakt, że statystyki wskazują, że ogromną satysfakcję osiąga obydwoje partnerów. Czym jest miłość grecka? Czy rzeczywiście są powody do obaw?

Sztuka kochania – wszystko na temat seksu, kochania, sztuki miłości, sztuki kochania, związków i relacji partnerskich. Akcesoria erotyczne, erotyka, orgazm, kobiecy wytrysk, seks, seks oralny. Dowiedz się jak być idealną kochanką, idealnym kochankiem. Porady na temat seksu, jak się kochać, jak osiągnąć orgazm. Dowiedz się co lubią mężczyźni, a co lubią kobiety. Przygotuj się do pierwszego razu, dowiedz się kiedy najlepiej zacząć współżycie seksualne. Opanuj do perfekcji sztukę kochania, pieszczoty erotyczne, które doprowadzą do orgazmu. Jak osiągnąć orgazm wielokrotny, jak uprawiać seks oralny, seks analny. Afrodyzjaki dla kobiet, afrodyzjaki w kuchni, afrodyzjaki dla mężczyzn.