Kalkulatory

Kalkulator BMI (Body Mass Index) czyli indeksu masy ciała, pozwoli ci sprawdzić, czy twoja waga jest prawidłowa. Wskaźnik BMI wyliczany na podstawie wzrostu, wieku i wagi, w sposób pośredni opisuje zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie. Sprawdź, czy twoje BMI mieści się w normie.
Kalkulator kalorii to narzędzie, dzięki któremu można obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne - kalkulator, który przygotowaliśmy pomoże ci zrobić to łatwo i szybko. Sprawdź, ile możesz jeść w ciągu dnia, aby utrzymać lub zredukować wagę.
Kalkulator dni płodnych jest przydatnym narzędziem, dzięki któremu możesz dowiedzieć się kiedy masz dni płodne i niepłodne. Jest to przydatne narzędzie dla kobiet, które pragną zajść w ciążę i dla tych, które chcą jej uniknąć. Oblicz dni płodne za pomocą naszego kalkulatora!
Kalkulator kolejki szczepionkowej COVID-19 - dzięki niemu możesz sprawdzić swoje miejsce w kolejce do szczepienia na koronawirusa SARS-CoV-2. Oblicz również, kiedy powinieneś otrzymać dwie dawki szczepionki i uzyskać pełną odporność. Dowiedz się więcej informacji o kalkulatorze kolejki szczepionkowej COVID-19!
Praktyczny przelicznik kuchenny - sprawdź ile waży łyżeczka miodu? Jedna szklanka mleka - ile to ml? Sprawdź nasz przelicznik miar kuchennych.
Zadajesz sobie pytanie, ile powinnam ważyć przy wzroście 158, 164, 165 lub 170 cm? Znamy sposób na obliczenie prawidłowej wagi. A może zastanawiasz się, ile powinien ważyć mężczyzna?
Czy wiesz, ile kosztuje cię palenie papierosów? Nie tylko tracisz zdrowie, ale także... całkiem poważne pieniądze. Paczka papierosów z roku na rok kosztuje więcej. Koszty ekonomiczne ponoszone przez palaczy zaskakują wysokością sum. Niewielkie kwoty regularnie wydawane na papierosy urastają do wartości zagranicznych wycieczek, nowoczesnego sprzętu elektronicznego, a nawet porządnych samochodów. Sprawdź, ile wydajesz na papierosy.
Oblicz termin porodu dzięki naszemu kalkulatorowi. Pamiętaj jednak, że tylko ok. 5 proc. dzieci rodzi się dokładnie w przewidywanym dniu. Poród może nastąpić nawet dwa-trzy tygodnie przed lub po wyznaczonej dacie. Obliczenie terminu porodu należy więc uznać za termin podany w przybliżeniu.
Kalendarz dni płodnych pozwoli ci określić, kiedy są dni płodne, a kiedy nie może dojść do zapłodnienia. Kalendarz owulacji to przydatne narzędzie zarówno dla kobiet planujących dziecko, jak i tych, które chcą uniknąć ciąży.
Indeks glikemiczny informuje, w jaki sposób zawarte w pokarmie węglowodany wpływają na wydzielanie insuliny. Im wyższy jest IG, tym więcej tego hormonu dostaje się do krwi, co zwiększa prawdopodobieństwo przybrania na wadze. Jeżeli dbasz o linię – wybieraj produkty o niskim indeksie glikemicznym.
Jaką grupę krwi będzie miało dziecko? Choć dziedziczenie grupy krwi to proces skomplikowany, można to z dużym prawdopodobieństwem sprawdzić jeszcze przed porodem – pod warunkiem, że znasz swoją grupę krwi i grupę krwi taty dziecka, a także wasze czynniki Rh.

Poradnikzdrowie.pl – wiodący serwis o zdrowiu, zawierający kompendium wiedzy o chorobach, leczeniu, profilaktyce, badaniach. Sprawdź się – kalkulatory – przeliczniki miar, jednostki miary, przeliczniki jednostek, jednostki miar, przeliczniki jednostek miar. Narzędzie do przeliczania. Liczniki kalorii. Dni płodne. Kalkulator wagi BMI. Licznik dnia porodu. Indeks glikemiczny. Licznik kosztów nałogu. Sprawdzian grupy krwi dziecka. Łatwy w obsłudze kalkulator i przelicznik.