Fiorda® Vocal

1 pastylka zawiera 100 mg wyciągu z porostu islandzkiego, 50 mg wyciągu z prawoślazu, 4 mg kwasu hialuronowego (w postaci soli sodowej).

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Fiorda® Vocal 30 szt., pastylki do ssania 16.7 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety o smaku owoców leśnych. Zawarte w preparacie składniki dbają o dobrą kondycję krtani i strun głosowych. Porost islandzki tworzy ochronną powłokę, korzystnie działając na błonę śluzową gardła, krtani i strun głosowych. Działa kojąco i łagodząco. Prawoślaz wpływa na prawidłowe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych; powleka i osłania błonę śluzową gardła i krtani. Kwas hialuronowy wykazuje zdolność wiązania i zatrzymywania cząsteczek wody. Preparat polecany dla osób: przebywających w suchych, ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach; pracujących głosem (nauczycieli, wokalistów, mówców, prezenterów); przebywających w warunkach zmiennej wilgotności i nagłych wahań temperatury; uprawiających sport; mających kontakt z dymem papierosowym; z uczuciem suchości w ustach; z chrypką, z nadwyrężonymi strunami głosowymi.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 4 rż.: ssać 1-6 pastylek dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Wskazania

Uzupełnienie diety dla dorosłych i dzieci powyżej 4 rż. w przypadku chrypki i suchości w gardle.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Fiorda® Vocal, cena 100% 16.7 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."