Bio Fe

2 kaps. zawierają 451 mg bio inuliny i 389 mg bio ekstraktu z liści curry, w tym 14 mg żelaza (100% referencyjnej wartości spożycia).

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Bio Fe 60 szt., kaps. 75.98 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający naturalnie występujące żelazo z liści curry. Żelazo pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny, a także pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie. Żelazo pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia. Żelazo odgrywa rolę w procesie podziału komórek, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i utrzymania prawidłowych funkcji poznawczych.

Dawkowanie

Doustnie, dorośli: 1 kaps. 2 razy dziennie popijając 250 ml wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnianie diety w żelazo. Preparat odpowiedni dla wegan.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Dzieci. Ciąża i okres karmienia piersią.

Ciąża i laktacja

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Bio Fe, cena 100% 75.98 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."