ApoD3 Max 4000

1 kaps. zawiera 1000 j.m. lub 2000 j.m. (Forte) lub 4000 j.m. (Max) witaminy D3 zawieszonej w oleju słonecznikowym.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
ApoD3 Max 4000 60 szt., kaps.

Colecalciferol

25.27 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Witamina D wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i mięśni, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, pomaga zmniejszyć ryzyko upadku związane z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni.

Dawkowanie

Doustnie. 1 kaps. dziennie lub według zaleceń lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Zalecany w suplementacji witaminą D. ApoD3 przeznaczony dla dorosłych, seniorów (osób w wieku 60 lat i starszych), dzieci i młodzieży (6-18 lat). ApoD3 Forte przeznaczony jest dla dorosłych, seniorów (osób w wieku 60 lat i starszych), kobiet w ciąży i karmiących piersią. ApoD3 Max przeznaczony jest dla dorosłych, seniorów (osób w wieku 60 lat i starszych).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

ApoD3 Max 4000, cena 100% 25.27 zł

Preparat zawiera substancję: Colecalciferol

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."