LipiForma

1 kaps. zawiera: 10 mg monakoliny K z czerwonych drożdży z ryżu.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
LipiForma 30 szt., kaps. 20.52 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający naturalny składnik pro-zdrowotny, który przyczynia się do utrzymania zdrowego układu sercowo-naczyniowego.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 kapsułka dziennie, najlepiej wieczorem, podczas posiłku lub tuż po jedzeniu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety dla osób dorosłych dbających o układ krążenia i wspomagające utrzymanie prawidłowego stężenia cholesterolu.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy stosować u osób z czynną chorobą wątroby lub z utrzymującą się zwiększoną aktywnością aminotransferaz w surowicy krwi o niewyjaśnionej etiologii. Nie stosować razem z lekami obniżającymi stężenie cholesterolu. W czasie stosowania preparatu nie należy spożywać soku grejpfrutowego.

Środki ostrożności

Należy powiadomić lekarza o stosowaniu preparatu.

Ciąża i laktacja

Nie należy stosować preparatu u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Uwagi

Preparat należy stosować pod nadzorem lekarza. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

LipiForma, cena 100% 20.52 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."