ZAAX™

1 kaps. zawiera: 150 mg Fruitflow®.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
ZAAX™ 30 szt., kaps. 29.0 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający aktywny składnik pochodzenia naturalnego Fruitflow®, który przyczynia się do zdrowego przepływu krwi poprzez utrzymanie prawidłowej agregacji (zlepiania) płytek krwi. Każda kapsułka standaryzowana jest na zawartość 37 związków bioaktywnych, których kompozycja wykazuje korzystny wpływ na zdrowie. Preparat nie zaburza naturalnego procesu krzepnięcia krwi. Może być stosowany długoterminowo i można go przyjmować z innymi preparatami. Preparat nie zawiera likopenu, drożdży, białek mleka, pszenicy, skrobi, glutenu i aromatów.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 kaps. dziennie, rano po posiłku. W pierwszym tygodniu stosowania zaleca się 2 kaps. dziennie (1 rano,1 wieczorem). Należy przyjmować codziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sposób podania. Kapsułkę należy połknąć i popić szklanką wody. W sytuacji pominięcia jednej dziennej porcji, należy w kolejnym dniu przyjąć jedną kapsułkę.

Wskazania

Uzupełnienie diety dla osób, które chcą zadbać o zdrowy przepływ krwi (wpływ na prawidłowe krążenie) i utrzymanie prawidłowej agregacji płytek krwi (wpływ na zapobieganie powstawania zakrzepów).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Ciąża i laktacja

Preparat może być stosowany przez kobiety w ciąży, pod nadzorem lekarza.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Nie należy samodzielnie przerywać terapii antyagregacyjnej zaleconej przez lekarza - decyzja o tym należy wyłącznie do lekarza.

Cena

ZAAX™, cena 100% 29.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."