Mucovagin emulsja

Kwas hialuronowy w postaci soli sodowej, oktenidyna, pentanol, alantoina, kwas mlekowy.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Mucovagin emulsja 150 ml, emulsja

Hyaluronic acid

21.99 zł 2019-04-05

Działanie

Emulsja zawiera unikalną formułę drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego, który wspiera procesy gojenia oraz posiada silne właściwości nawilżające. Oktenidyna zawarta w produkcie to substancja antyseptyczna o szerokim spektrum działania przeciwdrobnoustrojowego. Pentanol i alantoina skutecznie łagodzą podrażnienia i wspomagają procesy regeneracji. Natomiast kwas mlekowy pozwala utrzymać pH okolic intymnych, wspomagając odbudowę naturalnej flory bakteryjnej.

Dawkowanie

Na zewnętrzne okolice intymne.

Wskazania

Codzienna higiena intymna dla kobiet, w szczególności do pielęgnacji podczas gojenia i regeneracji okolic intymnych. Zalecana jest do stosowania po porodzie, zabiegach ginekologicznych, w tym ginekologii estetycznej.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej przerwać stosowanie preparatu.

Ciąża i laktacja

Kobiety w ciąży i matki karmiące mogą stosować emulsje.

Uwagi

Nie zawiera konserwantów, mydła, SLS, SLES.

Cena

Mucovagin emulsja, cena 100% 21.99 zł

Preparat zawiera substancję: Hyaluronic acid

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."