Latopic® - Emulsja do kąpieli

Emulsja zawiera: metabolity Lactobacillus sp., kompleks przeciwświądowy (wosk z ziaren jęczmienia, olej arganowy, ekstrakt z masła shea), polidokanol, masło shea, trójglicerydy kwasów kaprylowego i kaprynowego, olej z nasion bawełny, olej parafinowy.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Latopic® - Emulsja do kąpieli but. 200 ml, emulsja 26.0 zł 2019-04-05

Działanie

Emulsja do kąpieli. Zawiera metabolity Lactobacillus sp., które w naturalny sposób działają przeciwdrobnoustrojowo, pomagają zapobiegać rozwojowi Staphylococcus aureus, który może zaostrzać objawy skórne u osób ze skórą atopową. Odżywia, regeneruje oraz długotrwale natłuszcza skórę. Tworzy delikatną warstwę okluzyjną, która zabezpiecza przed przeznaskórkową utratą wody i przesuszeniem skóry. Regeneruje płaszcz hydrolipidowy naskórka. Łagodzi świąd i podrażnienia.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Do wypełnionej wodą wanienki należy wlać od 2 do 3 nakrętek emulsji. W przypadku kąpieli w wannie wlać od 2 do 4 nakrętek. Kąpiel powinna trwać około 10-15 min. Następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem. Podczas kąpieli z dodatkiem emulsji nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków myjących. Zaleca się stosowanie emulsji z innymi preparatami z linii Latopic®.

Wskazania

Codzienna pielęgnacja skóry niemowląt (już od 1. dnia życia), dzieci i osób dorosłych.

Uwagi

Emulsja nie zawiera substancji zapachowych, sztucznych barwników i konserwantów.

Cena

Latopic® - Emulsja do kąpieli, cena 100% 26.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."