Happy Mama Positive

1 saszetka zawiera: 60 mg ekstraktu z liści melisy, 120 mg ekstraktu z owoców dzikiej róży, w tym 80 mg witaminy C, 100 mg inozytolu, 83 mg choliny, 16 mg niacyny, 1,4 mg witaminy B6, 1,4 mg ryboflawina, 1,1 mg tiaminy, 200 µg kwasu foliowego, 2,5 µg witaminy B12.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Happy Mama Positive 10 saszetek, proszek doustny 20.52 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Preparat zawiera melisę, która korzystnie oddziałuje na zachowanie dobrego samopoczucia i stanu fizycznego. Dzika róża stanowi źródło kwasu askorbinowego, który wspiera pracę systemu nerwowego i reguluje funkcje psychologiczne. Ogranicza uczucie zmęczenia i znużenia. Inozytol to jeden ze składników lecytyny. Cholina to substancja wyjściowa dla składników biorących udział w procesie przekazywania sygnałów wewnątrz komórek oraz pomiędzy nimi. Niacyna i witamina B6, kwas foliowy i tiamina pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz układu nerwowego. W połączeniu z ryboflawiną sprzyjają złagodzeniu zmęczenia i znużenia.

Dawkowanie

Doustnie. 1 saszetka raz na dobę, po wymieszaniu z wodą lub jogurtem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Preparat wspomagający funkcjonowanie układu nerwowego przeznaczony dla kobiet w pierwszych miesiącach po urodzeniu dziecka.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Ciąża.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Happy Mama Positive, cena 100% 20.52 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."