Wstrząs kardiogenny

wyświetleń: 1115 02.03.2017
Wstrząs kardiogenny występuje, gdy serce nie jest w stanie pompować tyle krwi, ile potrzebuje organizm do właściwego funkcjonowania. Przyczyny takiego stanu są różne, jednak najczęściej wstrząs kardiogenny jest skutkiem ostrego zawału mięśnia sercowego. Co jeszcze może być przyczyną wstrząsu kardiogennego? Jakie są objawy wstrząsu kardiogennego? Posłuchaj naszego eksperta prof. Piotra Hoffmana, prezesa Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Filmy wideo w Poradnikzdrowie.pl. Oglądaj online za darmo ciekawe filmy, najlepsze wideo na takie tematy jak zdrowie, uroda, żywienie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.