Happy Mama Slim

1 saszetka (dzienna porcja) zawiera: 2000 mg błonnika rozpuszczalnego nutriose, 500 mg ekstraktu z owocu śliwy, 500 mg ekstraktu z owoców figi, 400 mg ekstraktu z owocu borówki czarnej, 60 mg ekstraktu z kwiatu bzu czarnego, 5 mld CFU lactobacillus acidophilus i 5 mld CFU bifidobacterium bifidum. Preparat zawiera źródło fenyloalaniny.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Happy Mama Slim 10 saszetek, proszek doustny 20.52 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety wspomagający odchudzanie. Preparat zawiera składniki roślinne wspierające funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Dawkowanie

Doustnie, dorośli: 1 saszetka dziennie, po rozpuszczeniu w szklance wody lub rozprowadzeniu w jogurcie. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Wskazania

Wspomagająco w trakcie odchudzania kobiet w pierwszych miesiącach po urodzeniu dziecka, również w czasie karmienia piersią.

Przeciwwskazania

Ciąża. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Ciąża i laktacja

Nie stosować w ciąży.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Happy Mama Slim, cena 100% 20.52 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."