Dicoflor® 60

1 kaps. lub saszetka zawiera 3 mld lub 6 mld pałeczek Lactobacillus rhamnosus GG. Preparat nie zawiera: glutenu i laktozy.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Dicoflor® 60 20 szt., kaps.

Lactobacillus rhamnosus GG

31.63 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus o udowodnionym w badaniach klinicznych bezpieczeństwie stosowania.

Dawkowanie

Doustnie. 1-2 kaps./ 1-2 saszetki. Dzieci powyżej 3 rż.: kapsułkę należy połknąć i popić szklanką zimnego lub ciepłego płynu (np. woda, mleko, sok owocowy). Kapsułkę można również otworzyć a jej zawartość rozpuścić w płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Saszetki: zawartość saszetki należy rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (jak wyżej) lub wsypać bezpośrednio do ust. Preparat spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Preparat zaleca się stosować w trakcie posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Wzbogaca mikroflorę jelitową w żywe kultury bakterii: Lactobacillus rhamnosus GG. Dicoflor 30 saszetki przeznaczony jest dla niemowląt i małych dzieci (od 1 do 3 rż). Dicoflor 30 kapsułki przeznaczony jest dla dzieci > 3 rż. Dicoflor 60 przeznaczony jest dla: dzieci > 3 rż. i dorosłych.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Dicoflor® 60, cena 100% 31.63 zł

Preparat zawiera substancję: Lactobacillus rhamnosus GG

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."