Trądzik u osób dorosłych

wyświetleń: 4164 20.02.2012 dodał: Kaja Kraska
Czy wiesz, że trądzik to problem, z którym boryka się nie tylko większość nastolatków, ale i część osób dorosłych? Zapytaliśmy eksperta dlaczego dorośli również muszą szukać sposobów na trądzik, co zrobić, by zminimalizować ryzyko wystąpienia zmiany na skórze i dlaczego wyciskanie krost jest złą metodą na pozbycie się ich. Dowiesz się również kiedy warto spróbować zwalczyć trądzik domowymi metodami, a kiedy jest czas, by problemem zajął się dermatolog.

Filmy wideo w Poradnikzdrowie.pl. Oglądaj online za darmo ciekawe filmy, najlepsze wideo na takie tematy jak zdrowie, uroda, żywienie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.