Vitella Extreme

Witamina A, witamina E, wapń.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Vitella Extreme 75 g, krem 2019-04-05

Działanie

Ochronny krem witaminowy jest przeznaczony do pielęgnacji suchej oraz bardzo suchej skóry ponieważ wspomaga jej regenerację. Krem tworzy ochronną warstwę lipidową i zapobiega odwodnieniu skóry. Chroni również skórę przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i wysiłku fizycznego, nawet w ekstremalnych warunkach. Krem można stosować do ochrony skóry twarzy, rąk, stóp, łokci i kolan.

Dawkowanie

Stosować krem na suchą skórę kilka razy dziennie.

Wskazania

Atopowe zapalenie skóry, skóra ma skłonności do pękania, swędzi lub piecze. Narażenie skóry na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak mróz, deszcz lub suche powietrze, a także gdy ma kontakt z detergentami i środkami czyszczącymi. Krem jest również odpowiedni do pielęgnacji skóry niemowląt i małych dzieci.

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."