TussiPico Gardło

10 ml syropu zawiera: 0,33 g wyciągu z korzenia prawoślazu, 0,66 g wyciągu z ziela tymianku, 3,17 g wyciągu z owocu bzu czarnego, 15 mg witaminy C.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
TussiPico Gardło 115 ml, syrop 16.99 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Zawarty w preparacie korzeń prawoślazu pomaga złagodzić uczucie podrażnienia w gardle i krtani. Ziele tymianku wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych oraz wspiera mechanizm obronny organizmu. Owoc bzu czarnego działa kojąco na jamę ustną i gardło oraz wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego. Ponadto wraz z witaminą C wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci powyżej 3. rż.: 5 ml 2 razy dziennie. Dorośli: 5 ml 3 razy dziennie. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Preparat polecany do stosowania w podrażnieniach gardła i krtani u dzieci powyżej 3. rż. i dorosłych.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ciąża i laktacja

Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

TussiPico Gardło, cena 100% 16.99 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."