Trilac Lady

1 kaps. zawiera: 7 x 109 CFU liofilizatu 3 szczepów bakterii probiotycznych: 5 x 109 CFU liofilizowanego szczepu Lactobacillus plantarum LB931, 1,0 x 109 CFU Lactobacillus rhamnosus IMC 501, 1,0 x 109 CFU Lactobacillus paracasei IMC 502 oraz prebiotyk Fibregum.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Trilac Lady 10 szt., kaps. twarde 17.8 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Preparat zawiera trzy liofilizowane szczepy bakterii probiotycznych wytwarzające kwas mlekowy oraz prebiotyk - Fibregum, który wspomaga działanie probiotyku.

Dawkowanie

Doustnie: 1 kaps. dziennie; najlepiej spożywać z dużą ilością płynu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Do postępowania dietetycznego: w celu odbudowy prawidłowej flory bakteryjnej układu moczowo-płciowego i przywrócenia właściwego pH pochwy; w trakcie i po zakończeniu przyjmowania antybiotyków, leków przeciwgrzybiczych, przeciwrzęsistkowych (terapia ogólna i miejscowa), po kuracji metronidazolem; przy wtórnych, nawracających niedyspozycjach kobiecych wywołanych obecnością w pochwie bakterii chorobotwórczych i grzybów; w okresie okołomenopauzalnym (klimakteryjnym); w trakcie i po menstruacji; u kobiet uczęszczających na basen, podróżujących, korzystających z jacuzzi; po ingerencjach medycznych w obrębie układu moczowo-płciowego.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamienniki zróżnicowanej diety.

Cena

Trilac Lady, cena 100% 17.8 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."