Trigopax

Preparat zawiera: puder (50%), tlenek cynku (12%), cyklopiroksolaminę (1%) oraz naturalne fitosterole, amihope i tapiokę.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Trigopax 30 ml, krem 43.5 zł 2019-04-05

Działanie

Krem ochronno-łagodzący zapobiegający podrażnieniom w fałdach skórnych. Zawarty w preparacie tlenek cynku działa łagodząco i przyspiesza gojenie. Tapioka i fitosterole wchłaniają nadmiar wilgoci. Cyklopiroksolamina działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Amihope zapewnia długotrwałą lubrykację skóry. Maść nie zawiera konserwantów, barwników i substancji zapachowych.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Krem stosować 1-2 razy dziennie na oczyszczoną i osuszoną skórę.

Wskazania

Zaczerwienienia i podrażnienia w fałdach skórnych spowodowane przez otyłość/cukrzycę, aktywność sportową oraz u osób w podeszłym wieku. Zaczerwienienia i podrażnienia narządów układu moczowo-płciowego. Zaczerwienienia i podrażnienia w dermatozach.

Cena

Trigopax, cena 100% 43.5 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."