SymFolic

1 saszetka zawiera: 2000 mg myo-inozytolu i 400 µg kwasu foliowego.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
SymFolic 60 saszetek, proszek 52.99 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety w postaci proszku. Foliany przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży, biorą udział w procesie podziału komórek, pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Foliany pomagają w prawidłowej syntezie aminokwasów, w prawidłowej produkcji krwi oraz w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 saszetka dziennie, po rozpuszczeniu w szkl. letniej wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnianie diety kobiet planujących ciążę.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zachowanie dobrego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Cena

SymFolic, cena 100% 52.99 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."