Proktis-M® Aktywna Pianka Oczyszczająca

Pianka zawiera: glicerynę, bisabolol, diglukonian chlorheksydyny, escynę, wyciąg z wąkrotki azjatyckiej, olej ze słodkich migdałów, wyciąg z nagietka lekarskiego, olejek miętowy, mleczan mentylu.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Proktis-M® Aktywna Pianka Oczyszczająca but. 150 ml, pianka 28.7 zł 2019-04-05

Działanie

Pianka do oczyszczania okolicy odbytu po zabiegach proktologicznych. Skutecznie oczyszcza, regeneruje i łagodzi podrażnienia okolicy odbytu.

Dawkowanie

Trzymając opakowanie do góry dnem rozpylać preparat bezpośrednio na okolicę odbytu z odległości ok. 10 cm. Odczekać 20-30 s przed spłukaniem wodą. Osuszyć miękkim ręcznikiem. Przed użyciem wstrząsnąć.

Wskazania

Codzienne oczyszczanie okolicy odbytu po zabiegach chirurgicznych i w istniejących proktologicznych stanach chorobowych.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Cena

Proktis-M® Aktywna Pianka Oczyszczająca, cena 100% 28.7 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."