Osłonik Max extra

1 kaps. zawiera: 2x109 jtk Lactobacillus rhamnosus GG, 2x109 jtk Saccharomyces boulardii, 200 mg inuliny; (jtk- jednostka tworząca kolonie).

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Osłonik Max extra 20 szt., kaps. 25.42 zł 2019-04-05

Działanie

Synbiotyk zawierający w składzie: Lactobacillus rhamnosus GG, Saccharomyces boulardii i inulinę. Zastosowanie ochronnej technologii mikrokapsułkowania probiotyków wielokrotnie zwiększa przeżywalność bakterii i tym samym zapewnia skuteczność ich działania w świetle jelita grubego.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 3 rż.: 1-2 kapsułki dziennie podczas posiłku lub po jego zakończeniu. Kapsułkę należy popijać wodą lub innym płynem o temperaturze pokojowej. Zawartość kapsułki można również wymieszać z posiłkiem lub napojem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Wskazania

Wspomaganie prawidłowej mikroflory przewodu pokarmowego w trakcie i po antybiotykoterapii, chorobach przewodu pokarmowego przebiegających z biegunką.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Nie stosować z lekami przeciwgrzybicznymi.

Środki ostrożności

Zachować szczególną ostrożność u dzieci z zaburzeniami odporności.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie zawiera laktozy.

Cena

Osłonik Max extra, cena 100% 25.42 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."