Octedin®

Aqua, Propylene Glycol, Calendula Officinalis Flower Extract, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCl, Sodium Lauroyl Sarcosinate, PEG-35 Castor Oil, Menthol.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Octedin® 50 ml, płyn na skórę 16.0 zł 2019-04-05

Działanie

Spray do pielęgnacji i ochrony skóry o właściwościach antybakteryjnych. Preparat dzięki wyciągowi z nagietka pielęgnuje i regeneruje naskórek. Zawarty w preparacie mentol pozostawia na skórze przyjemne uczucie chłodu oraz zapewnia ochronę skóry przed bakteriami. Oktenidyna wykazuje działanie antybakteryjne. Produkt nie zawiera alkoholu, nie szczypie i nie podrażnia skóry.

Dawkowanie

Preparat należy stosować bezpośrednio na pożądane partie skóry w postaci nierozcieńczonej. Pokryć obszar całkowicie i równomiernie, pozostawić na około 1 minutę. Nie spłukiwać.

Wskazania

Płyn służy do ochrony i oczyszczania skóry.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Cena

Octedin®, cena 100% 16.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."