Multi-Gyn

Kompleks bioaktywnych polisacharydów 2QR, kwas mlekowy, kwas askorbinowy, laktoza.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Multi-Gyn 10 szt. + irygator, tabl. musujące 45.0 zł 2019-04-05

Działanie

Tabletki do przygotowywania naturalnego i delikatnego płynu do irygacji dla optymalnej higieny pochwy. Po rozpuszczeniu w letniej wodzie tworzą delikatny płyn irygacyjny do stosowania z irygatorem dopochwowym. Składniki zawarte w tabletkach nie wpływają negatywnie na naturalną florę pochwy. Nie zawierają substancji antyseptycznych, konserwantów i substancji zapachowych. Irygator kompleksowo oczyszcza nawet tylne sklepienie pochwy dzięki dodatkowemu otworowi w aplikatorze. Zapobiega również reinfekcji irygowanym płynem i nadmiernemu ciśnieniu dzięki specjalnej zastawce. Wygodny w użyciu.

Dawkowanie

Dopochwowo: 1 tabl. wystarcza do przygotowania 1 butelki roztworu do irygacji. Przełamaną tabl. rozpuścić w letniej wodzie, w dołączonym irygatorze pochwowym.

Wskazania

Higiena pochwy. Oczyszczenie pochwy przed aplikacją leku.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Ciąża i laktacja

Nie są znane żadne przeciwskazania do stosowania tabletek lub irygatora dopochwowego w okresie ciąży i karmienia piersią, ale w czasie ciąży zalecana jest konsultacja z lekarzem prowadzącym. W przypadku planowania ciąży zaleca się, aby nie stosować irygatora dopochwowego w ciągu 3 dni po odbyciu stosunku płciowego. Irygator dopochwowy nie jest środkiem antykoncepcyjnym.

Uwagi

Tabletki mogą delikatnie różnić się kolorem - nie ma to wpływu to na skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Cena

Multi-Gyn, cena 100% 45.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."