Marsjanki® MINI Lactobacillus GG krople

0,5 ml kropli zawiera 3 x 109 CFU Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), 2 x 109 CFU Bifidobacterium animalis subsp. lactis BS01

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Marsjanki® MINI Lactobacillus GG krople but. 10 ml, krople doustne 27.7 zł 2019-04-05

Działanie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli doustnych na bazie rafinowanej oliwy z oliwek, zawierający specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) i Bifidobacterium animalis subsp. lactis BS01 w ilości 5 miliardów jednostek tworzących kolonię na porcję (0,5 ml). Preparat polecany w trakcie i po antybiotykoterapii, w trakcie trwania biegunki infekcyjnej, w okresie zwiększonego ryzyka infekcji (wspomaganie odporności) a także w przypadku zaburzenia równowagi mikroflory jelitowej.

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci powyżej 1. miesiąca życia: 0,5 ml raz dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Postępowanie dietetyczne u niemowląt i dzieci ze zwiększonym zapotrzebowaniem na bakterie kwasu mlekowego (np. w czasie antybiotykoterapii) lub u których stwierdzono zaburzenia fizjologicznej mikroflory jelitowej.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Uwagi

Preparat należy przyjmować pod nadzorem lekarza; nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego oraz nie jest odpowiedni do stosowania jako źródło pożywienia.

Cena

Marsjanki® MINI Lactobacillus GG krople, cena 100% 27.7 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."