Laktifort

1 kaps. zawiera nie mniej niż 6 x 109 CFU żywych bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (kod taksonomiczny ATCC 53 103) i inulinę. Preparat nie zawiera laktozy.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Laktifort 10 szt., kaps. 13.9 zł 2019-04-05

Działanie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Probiotyczne szczepy Lactobacillus rhamnosus GG przywracają i uzupełniają mikroflorę bakteryjną jelit.

Dawkowanie

Doustnie, 1-2 kaps. dziennie. Biegunka u dzieci: 1 kaps. dziennie przez 5 dni. Kapsułkę można połknąć lub otworzyć i rozpuścić jej zawartość w mleku lub wodzie.

Wskazania

Do postępowania dietetycznego w ostrej i przewlekłej biegunce, biegunce u dzieci, dolegliwościach układu pokarmowego (wzdęcia, niestrawność). Profilaktycznie w trakcie i po antybiotykoterapii, zwiększonym ryzyku chorób alergicznych u dzieci.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Cena

Laktifort, cena 100% 13.9 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."