Immunotrofina®

5 ml preparatu zawiera: 3 mg witaminy B5, 0,5 mg witaminy B6, 0,5 µg witaminy B12, 100 µg jodu, 2,5 mg beta-glukanu z drożdży Saccharomyces cerevisiae, 0,275 g argininy.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Immunotrofina® but. 200 ml, płyn 35.0 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety w postaci płynu, który zawiera składniki o działaniu odżywczym i fizjologicznym (m.in. witaminy B6 i B12).

Dawkowanie

Doustnie: 5 ml lub 10 ml dziennie, jednorazowo, najlepiej pomiędzy posiłkami. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, w tym tkanki limfatycznej gardła i migdałków.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki produktu. Nadczynność tarczycy. Choroby autoimmunologiczne tarczycy.

Uwagi

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosowanie zbilansowanej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia jest niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Cena

Immunotrofina®, cena 100% 35.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."