HexaClean Płyn

Płyn oczyszczający zawierający substancje nawilżające i ochronne (prebiotyk, Olivem® 300). Preparat zawiera poliheksanid.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
HexaClean Płyn 40 ml, płyn 30.5 zł 2019-04-05

Działanie

Płyn do oczyszczania i pielęgnacji powiek i ich brzegów. Delikatnie oczyszczają skórę powiek i brzegów powiek nie naruszając bariery hydrolipidowej naskórka.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Nasączyć jałowy gazik płynem. Deliaktnie przetrzeć powieki i ich brzegi usuwając wszelkie zanieczyszczenia i wydzielinę. Używać osobnego gazika do każdego oka. Nie spłukiwać po użyciu.

Wskazania

Codzienna pielęgnacja powiek, szczególnie w przypadku podrażnienia i zaczerwienienia skóry powiek spowodowanego przez biologiczne czynniki szkodliwe, jak bakterie i alergeny oraz mechaniczne zanieczyszczenia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Uwagi

Nie stosować preparatu bezpośrednio na powierzchnię oka.

Cena

HexaClean Płyn, cena 100% 30.5 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."