Gold DHA

1 kaps. zawiera: 300 mg kwasu dokozaheksaenowego (DHA), 200 µg kwasu foliowego.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Gold DHA 30 szt., kaps. 33.85 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią zawierający kwas DHA z grupy kwasów tłuszczowych omega-3 i kwas foliowy, który przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży. Właściwa podaż DHA w diecie w okresie ciąży i laktacji zapewnia odpowiednią jego dystrybucję do rozwijającego się płodu oraz organizmu noworodka.

Dawkowanie

Doustnie: 1-2 kapsułki dziennie po posiłku (lub inaczej na zalecenie lekarza). Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety w DHA i foliany dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat w technologii Flow Caps® zapewniającej zachowanie wysokiej jakości składników i zapobiegającej utlenianiu się substancji aktywnych. Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Cena

Gold DHA, cena 100% 33.85 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."