Eloderm krem aktywny OD 1. DNIA ŻYCIA

Olej Canola, omega Butter, olej kukurydziany, masło shea, olej macadamia, hialuronian sodu, urea.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Eloderm krem aktywny OD 1. DNIA ŻYCIA 75 ml, krem 21.59 zł 2019-04-05

Działanie

Specjalistyczny preparat emoliencyjny do pielęgnacji mniejszych partii ciała, który dogłębnie nawilża i natłuszcza nadmiernie suchą skórę łagodząc podrażnienia i uporczywe odczucie świądu. Dzięki bogatemu kompleksowi składników aktywnych nie tylko pielęgnuje, ale również wspomaga odbudowę naturalnej bariery ochronnej naskórka. Zapewnia zdrowy wygląd i funkcjonowanie nawet dla nadwrażliwej skóry. Skutecznie chroni przed czynnikami zewnętrznymi przywracając skórze jej naturalną funkcję ochronną.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Niewielką ilość kremu dokładnie rozprowadzić na oczyszczoną powierzchnię skóry i pozostawić do wchłonięcia. Stosować na dzień i na noc.

Wskazania

Codzienna pielęgnacja skóry nadmiernie wysuszonej, atopowej i nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne. Do stosowania na niedużych powierzchniach ciała, np. twarz, zgięcia łokciowe od 1. dnia życia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Środki ostrożności

Unikać kontaktu kremu z okolicą oczu.

Cena

Eloderm krem aktywny OD 1. DNIA ŻYCIA, cena 100% 21.59 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."