4 Lacti Baby

5 kropli zawiera 5x109 CFU liofilizowanych żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
4 Lacti Baby but. 5 ml, krople doustne 14.0 zł 2019-04-05

Działanie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Preparat probiotyczny przywracający równowagę flory bakteryjnej przewodu pokarmowego.

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci w wieku poniżej 12 lat: 5 kropli dziennie. Dzieci powyżej 12 lat oraz dorośli: 10 kropli dziennie. Preparat przed użyciem należy energicznie wstrząsnąć. Krople można podać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (mleko, woda, sok owocowy) o temperaturze maksymalnej 37st.C i podać na łyżeczce, najlepiej w trakcie posiłku. Nie przekraczać  zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Postępowanie dietetyczne dla noworodków, niemowląt, dzieci oraz osób dorosłych w celu: skrócenia czasu trwania biegunki, przy zaburzeniach przewodu pokarmowego w trakcie lub po antybiotykoterapii, przywrócenia równowagi flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, stymulacji układu immunologicznego.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Preparat należy przyjmować pod nadzorem lekarza; nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Przechowywać w lodówce (temp. 2-8st.C).

Cena

4 Lacti Baby, cena 100% 14.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."