Leczenie raka prostaty - metoda HIFU

wyświetleń: 7597 25.01.2013 dodał: Kaja Kraska
Według statystyk rak prostaty to drugi (zaraz po raku płuc) nowotwór, będący przyczyną śmierci u mężczyzn w Polsce. Na szczęście współczesna medycyna coraz skuteczniej pomaga pacjentom w powrocie do zdrowia. Metod jest wiele i dobiera się je w zależności od stopnia zaawansowania choroby. Jeśli rak nie dał przerzutów na inne narządy warto zwrócić uwagę na metodę HIFU, która polega na dezintegracji tkanki rakowej za pomocą ultradźwięków.

Filmy wideo w Poradnikzdrowie.pl. Oglądaj online za darmo ciekawe filmy, najlepsze wideo na takie tematy jak zdrowie, uroda, żywienie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.