Czy rozmiar penisa ma znaczenie dla kobiet? [Porada eksperta]

2014-04-19 0:36

Czy dla kobiet ma znaczenie rozmiar męskiego penisa? Przewertowałem wiele forów, sond, podsłuchałem rozmowy znajomych kobiet. I po tym doszedłem do wniosku, że nie mam szans u płci pięknej. Długość i obwód pożądany w większości przypadków znacznie przewyższa moje osiągi...

Porada pedagoga
Autor: Getty Images

Prawda jest taka, że nie rozmiar członka ma znaczenie, a znajomość mapy ciała kobiety. Znaczenie ma również gra wstępna, dopasowanie do jej ciała, poczucie bezpieczeństwa oraz zrozumienie jej potrzeb nie tylko seksualnych. Ważne jest, aby swojej partnerce okazać dużo ciepła, miłości i zaangażowania w związek.

Musisz zdać sobie sprawę, że w kontakcie seksualnym nie ważne jest to, aby zaimponować kobiecie przyrodzeniem, a to, że okazujesz jej ciągłe zainteresowanie i czułość. Rozmiar członka nie ma wpływu na osiąganie przez kobietę orgazmu (to są tylko mity).

Ujmując dokładnie ten temat: kształt i rozmiar prącia może przysporzyć co najwyżej drobnych trudności technicznych podczas stosunku. Aby sprawić partnerce radość ze współżycia można zastosować odpowiednie techniki. Myślę, że Twoje lęki związane są ze stereotypowym myśleniem większości mężczyzn, poza tym nie wszystko co jest napisane w Internecie czy gazetach trzeba brać na poważnie. Często wypowiedzi na forach są przesadzone, lub nadmiernie koloryzowane. Najważniejsze jest to, aby partnerka, które jest u Twego boku czuła się kochana, akceptowana i zrozumiana. Pozdrawiam.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Inne porady tego eksperta

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza