Macmiror - efekty uboczne [Porada eksperta]

2017-02-14 13:27 dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

Witam, dość niedawno lekarz ginekolog przepisał mi tabletki macmiror, po zażywaniu go zaczął się niewielki świąd na wargach sromowych, a po za życiu kolejnych tabletek świąd odczuwam od wewnętrznej strony ud, odczuwam też niewielki ból podbrzusza, zostało mi jeszcze kilka tabletek i nie wiem czy mam przerwać czy wybrać do końca. Proszę o jak najszybszą odpowiedź do lekarza mogę udać się dopiero za kilka dni i nie wiem co robić.

Dzień dobry! Prawdopodobnie jest Pani uczulona na jeden ze składników Macmiroru. Proszę spróbować wybrać do końca lek. Jednocześnie proponuję zwrócić uwagę czy wkładki, których Pani używa nie są zapachowe, a do podmywania zacząć stosować tzw. szare mydło np. Biały Jeleń. Pozdrawiam

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

Lekarz specjalista-położnik Ursynowskiego Centrum Zabiegowego i Poradni Ginekologiczno-Położniczej SPZOZ Warszawa-Ursynów, adiunkt w Zakładzie Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej na Wydziale Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz redaktor działu Nauka i dydaktyka kwartalnika „Położna. Nauka i praktyka” PZWL. Przyjmuje w Centrum Medycznym Polmed.

Inne porady tego eksperta

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE