Zakończenie sezonu biegowego w ramach programu Women's Run Bemowo

2016-09-28 16:21

Tegoroczna edycja bezpłatnych treningów Women's Run w dzielnicy Bemowo zbliża się ku końcowi. To ostatnia chwila, aby jeszcze raz potrenować wspólnie. Ostatni trening na Bemowie odbył się, 1 października o godzinie 10:00, a my mu patronowaliśmy!

Zakończenie sezonu biegowego w ramach programu Women's Run Bemowo
Autor: Materiały prasowe

Zbiórka dla uczestniczek ostatniego treningu na Bemowie zaplanowana została przed sklepem Decathlon Bemowo. Na miejscu była możliwość skorzystania z zamykanej szatni. Dla uczestniczek przygotowany był również zapas wody mineralnej.

Organizator ogólnowarszawskiego programu Women's Run & More, agencja komunikacji marketingowej ABK Grupa, bardzo serdecznie dziękuje wszystkim paniom, które zdecydowały się zarejestrować i wziąć czynny udział w programie. „Mamy nadzieję, że w przyszłorocznej edycji będziemy mogli liczyć na jeszcze większe zainteresowanie naszym programem, zarówno ze strony uczestniczek jak i firm, które chciałyby zaangażować się we wspieranie lokalnych środowisk oraz promocję aktywnego i zdrowego stylu życia”– mówi Roman Fedorczuk, pomysłodawca programu Women's Run & More.

Program Women's Run & More realizowany jest nieprzerwanie od 7 lat w wybranych dzielnicach Warszawy. Główną grupą docelową programu są osoby niedoświadczone, które dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem. Treningi w tegorocznej edycji prowadzone są również w dzielnicach Ursynów, Bielany, Wola i Włochy i będą realizowane do końca października. Aby wziąć udział w programie wystarczy zarejestrować się na stronie www.womensrun.pl, zaakceptować regulamin i pojawić się na treningu. Planowane jest przedłużenie programu i kontynuacja zajęć w okresie jesienno-zimowym. Szczegóły wkrótce.

To ci się przyda

Program ostatniego treningu w Dzielnicy Bemowo: sobota, 1 październik, godz. 10:00

Zbiórka: Decathlon Bemowo (parking przed sklepem)

Trasa: Park Górczewska

Trenerzy: Darek Wieczorek, Monika Małecka