Mocne plecy. Jak się ustawić na całe życie

2017-04-25 11:29

Książka "Mocne plecy. Jak się ustawić na całe życie", której autorami są Frédéric Srour i Emmanuelle Teyras, a Poradnikzdrowie.pl patronem, prezentuje proste, dostosowane do konkretnych sytuacji ćwiczenia, ruchy i pozycje, które uchronią cię przed zrobieniem sobie krzywdy. Na pewno rozpoznasz siebie w wielu omawianych w niej przykładach.

Mocne plecy. Jak się ustawić na całe życie
Autor: Materiały prasowe Książka "Mocne plecy. Jak się ustawić na całe życie"

Czy cierpisz z powodu bólu pleców? Jeśli tak, to mamy dla ciebie dwie dobre wiadomości. Pierwsza z nich: nie jesteś jedyna! Druga: oto książka właśnie dla ciebie! Dzięki niej dowiesz się, jak zadbać o plecy, stosując proste ćwiczenia i odpowiednio się ruszając. Istnieje wiele sposobów na to, jak się schylać, jak wstawać, jaką postawę przyjąć przed komputerem, jak uprawiać sport czy podnosić ciężkie przedmioty (i dzieci), by nie nabawić się uciążliwych kłopotów z kręgosłupem. Gdy już poznasz i wprowadzisz w życie dobre, a drobne nawyki, będziesz ćwiczyć, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Twoje plecy ci za to podziękują!

Książka "Mocne plecy. Jak się ustawić na całe życie", której autorami są Frédéric Srour i Emmanuelle Teyras udowadnia, że wdrożenie właściwych nawyków jest proste. Błahy ruch, który wydaje ci się bezwartościowy, powtarzany setki razy może na dłuższą metę okazać się pożyteczny. Naucz się inaczej schylać i inaczej dźwigać, a plecy szybko okażą ci wdzięczność. Wzmacniaj uda, plecy i ramiona o każdej porze dnia, aby uelastyczniać mięśnie i stymulować ścięgna
w sposób możliwie najbardziej efektywny.

Mocne plecy. Jak się ustawić na całe życie

  • Frédéric Srour jest kinezyterapeutą i ergonomistą. Przyjmuje pacjentów i doradza firmom w zakresie ergonomii. Jest także nauczycielem i instruktorem.
  • Emmanuelle Teyras jest rysowniczką, rysuje dla dla czasopism i do reklam. Tworzy też książki dla dzieci i komiksy.


Wydawnictwo Feeria
cena 24,90 zł

Poradnikzdrowie.pl jest patronem poradnika "Mocne plecy. Jak się ustawić na całe życie"