Targi dla kobiet Babski Dzień 4 marca 2017 w Centrum EXPO XXI w Warszawie

2016-03-09 11:17
Targi dla kobiet Babski Dzień 4 marca 2017 w Centrum EXPO XXI w Warszawie
Autor: GettyImages Babski Dzień, czyli Targi dla kobiet to wydarzenie skierowane do wszystkich Pań.

Babski Dzień, czyli Targi dla kobiet to wydarzenie skierowane do wszystkich Pań. Tegoroczna edycja odbędzie się 4 marca 2017 w Warszawie w Centrum EXPO XXI. Dla kobiet przygotowano wiele stref, m.in. medyczną, modową, sportową czy coachingową. Zapraszamy na warsztaty i wykłady z udziałem specjalistów i gwiazd!

Raz w roku przez jeden dzień odbywa się Babski Dzień. W tym roku wydarzenie odbędzie się 4 marca w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Jest to wydarzenie kierowane do wszystkich kobiet, które chcą coś w swoim życiu zmienić, zapoznać się z nowościami wysłuchać ciekawych wykładów i miło z przyjaciółmi spędzić czas. Cała hala Centrum EXPO XXI Warszawa podzielona będzie na kilka stref, w których zostały zaplanowane interesujące działania. Każda kobieta z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Babski Dzień - część medyczna

- wykonywane będzie przez cały dzień BEZPŁATNE USG piersi
- kobiety mające problemy z kręgosłupem będą mogły zasięgnąć porad fizjoterapeutów oraz zapoznać się z ćwiczeniami, które powinny wykonywać
- w tej części również będzie można skonsultować swoje znamiona.

Strefa urody

- analiza kształtu twarzy i dobór odpowiedniej fryzury
- analiza kolorystyczna i dobór koloru włosów również 
- będzie można sprawdzić kondycję swoich włosów
- styliści fryzur
- makijażystki (makijaż na co dzień, makijaż biznesowy, triki w makijażu)
W tej części zostaną również przedstawione firmy kosmetyczne, gabinety anty-aging, a także kosmetyki i makijaże na bazie kosmetyków mineralnych.

Strefa Eco oraz strefa hipoalergiczna

W strefie Eco będzie można zapoznać się z produktami eko, a także z podejściem holistycznym do swojego ciała.

Strefa modowa

W części pokażą się firmy, które są dla kobiet ceniących nie tylko wygląd produktu, ale również jego jakość i pochodzenie.
Pokazy mody na wiosnę - czekają stylistki!

Strefa bielizny

Strefa bielizny to liczna oferta wystawców, którzy pokażą nie tylko trendy w branży, ale i doradzą Paniom, jak dobrać najlepszy biustonosz również sportowe. Pończochy czy tylko na specjalne okazje?

Strefa sportowa

W strefie sportowej będzie można zrobić analizę składu ciała, porozmawiać z trenerami osobistymi, dietetykami. Dobrać zajęcia do swoich potrzeb. Konsultacje przez cały dzień. Również w tej strefie panie zapoznają się z tajnikami jogi, nurkowania i capoeiry.

Strefa coachingowa

Jak się przygotować w poszukiwaniu pracy? Jak założyć własny biznes? Jak nie być wypaloną w domu, w pracy? Matka, żona i kochanka - czy to możliwe w małżeństwie po 20 latach? Mąż mnie zdradził - rozwodzić się czy przebaczyć?

Strefa pokazów gotowania

W tej części przez cały dzień pokazy gotowania z Janem Kuroniem. Będzie można też od razu wypróbować smaków potraw i przenieść to na grunt pieleszy domowych.
W strefie savoir vivre dowiecie się, gdzie posadzić w samochodzie teściową? I kto płaci za kawę?

Wyjątkowi goście

Babski Dzień to również wyjątkowi goście, m.in. Beata Tadla, Jacek Santorski, Elżbieta Lange, Karolina i Maciej Szaciłło, Paulina Krupińska. Na koniec recital Anity Lipnickiej.

Na scenie cały czas będą się odbywały pokazy mody (również bielizny) oraz konkursy, a w nich do wygrania m.in.: AUDI A1 z pełnym bakiem na weekend, wyjazd do SPA, lot balonem, kolację we dwoje, oraz kosmetyki, bieliznę itp.

Bilety wstępu na Babski Dzień

Nie ma zapisów na warsztaty i wykłady, wystarczy przyjść. Bilet wstępu (20 zł) dostępny przed samym wejściem. Babski Dzień trwa od 10:00 do 17:00. ZAPRASZAMY!

www.babskidzien.pl

Babski Dzień 4 marca 2017
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.