Targi dla kobiet Babski Dzień 4 marca 2017 w Centrum EXPO XXI w Warszawie

2016-03-09 11:17

Babski Dzień, czyli Targi dla kobiet to wydarzenie skierowane do wszystkich Pań. Tegoroczna edycja odbędzie się 4 marca 2017 w Warszawie w Centrum EXPO XXI. Dla kobiet przygotowano wiele stref, m.in. medyczną, modową, sportową czy coachingową. Zapraszamy na warsztaty i wykłady z udziałem specjalistów i gwiazd!

Targi dla kobiet Babski Dzień 4 marca 2017 w Centrum EXPO XXI w Warszawie
Autor: GettyImages Babski Dzień, czyli Targi dla kobiet to wydarzenie skierowane do wszystkich Pań.

Spis treści

  1. Babski Dzień - część medyczna
  2. Strefa urody
  3. Strefa Eco oraz strefa hipoalergiczna
  4. Strefa modowa
  5. Strefa bielizny
  6. Strefa sportowa
  7. Strefa coachingowa
  8. Strefa pokazów gotowania
  9. Wyjątkowi goście
  10. Bilety wstępu na Babski Dzień

Raz w roku przez jeden dzień odbywa się Babski Dzień. W tym roku wydarzenie odbędzie się 4 marca w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Jest to wydarzenie kierowane do wszystkich kobiet, które chcą coś w swoim życiu zmienić, zapoznać się z nowościami wysłuchać ciekawych wykładów i miło z przyjaciółmi spędzić czas. Cała hala Centrum EXPO XXI Warszawa podzielona będzie na kilka stref, w których zostały zaplanowane interesujące działania. Każda kobieta z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Babski Dzień - część medyczna

- wykonywane będzie przez cały dzień BEZPŁATNE USG piersi- kobiety mające problemy z kręgosłupem będą mogły zasięgnąć porad fizjoterapeutów oraz zapoznać się z ćwiczeniami, które powinny wykonywać- w tej części również będzie można skonsultować swoje znamiona.

Strefa urody

- analiza kształtu twarzy i dobór odpowiedniej fryzury- analiza kolorystyczna i dobór koloru włosów również - będzie można sprawdzić kondycję swoich włosów- styliści fryzur- makijażystki (makijaż na co dzień, makijaż biznesowy, triki w makijażu)W tej części zostaną również przedstawione firmy kosmetyczne, gabinety anty-aging, a także kosmetyki i makijaże na bazie kosmetyków mineralnych.

Strefa Eco oraz strefa hipoalergiczna

W strefie Eco będzie można zapoznać się z produktami eko, a także z podejściem holistycznym do swojego ciała.

Strefa modowa

W części pokażą się firmy, które są dla kobiet ceniących nie tylko wygląd produktu, ale również jego jakość i pochodzenie.Pokazy mody na wiosnę - czekają stylistki!

Strefa bielizny

Strefa bielizny to liczna oferta wystawców, którzy pokażą nie tylko trendy w branży, ale i doradzą Paniom, jak dobrać najlepszy biustonosz również sportowe. Pończochy czy tylko na specjalne okazje?

Strefa sportowa

W strefie sportowej będzie można zrobić analizę składu ciała, porozmawiać z trenerami osobistymi, dietetykami. Dobrać zajęcia do swoich potrzeb. Konsultacje przez cały dzień. Również w tej strefie panie zapoznają się z tajnikami jogi, nurkowania i capoeiry.

Strefa coachingowa

Jak się przygotować w poszukiwaniu pracy? Jak założyć własny biznes? Jak nie być wypaloną w domu, w pracy? Matka, żona i kochanka - czy to możliwe w małżeństwie po 20 latach? Mąż mnie zdradził - rozwodzić się czy przebaczyć?

Strefa pokazów gotowania

W tej części przez cały dzień pokazy gotowania z Janem Kuroniem. Będzie można też od razu wypróbować smaków potraw i przenieść to na grunt pieleszy domowych.W strefie savoir vivre dowiecie się, gdzie posadzić w samochodzie teściową? I kto płaci za kawę?

Wyjątkowi goście

Babski Dzień to również wyjątkowi goście, m.in. Beata Tadla, Jacek Santorski, Elżbieta Lange, Karolina i Maciej Szaciłło, Paulina Krupińska. Na koniec recital Anity Lipnickiej.Na scenie cały czas będą się odbywały pokazy mody (również bielizny) oraz konkursy, a w nich do wygrania m.in.: AUDI A1 z pełnym bakiem na weekend, wyjazd do SPA, lot balonem, kolację we dwoje, oraz kosmetyki, bieliznę itp.

Bilety wstępu na Babski Dzień

Nie ma zapisów na warsztaty i wykłady, wystarczy przyjść. Bilet wstępu (20 zł) dostępny przed samym wejściem. Babski Dzień trwa od 10:00 do 17:00. ZAPRASZAMY!

www.babskidzien.pl

Babski Dzień 4 marca 2017
Autor: materiały prasowe