Poradnik ZdrowieUrolog › Nietrzymanie moczu

Eksperci radzą

lek. med. Adam Zakościelny - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Klinika Nowotworów Układu Moczowego Centrum Onkologii w Warszawie, ZZOZP Gabinet konsultacji onkologicznej (bez zabiegów), Warszawa, ul. Nowolipie 31.

Nietrzymanie moczu

Mam zaledwie 16 lat, a już od czterech lat mam problemy z utrzymaniem moczu (tylko podczas śmiechu i przeważnie nie w duzych ilościach). Nawet zaraz po opróżnieniu pęcherza, kiedy zaczynam sie śmiać, po prostu "to" się dzieje! Poszłam do lekarza rodzinnego, otrzymałam leki, ale one raczej nie pomagają! Co mam zrobić w takiej sytuacji? Chciałabym jak najszybciej pozbyć się tego kłopotliwego problemu! Czy można wyleczyć to już na zawsze jakimiś lekami? Aha, i czy ten problem moze oznaczać, że jestem niepłodna? Pati

Proponuję zgłosić się na konsulatcję do urologa w celu dokładnej oceny dolegliwości obecnych oraz historii Pani zdrowia w dzieciństwie. Być może wskazane będzie wykonanie specjalistycznych badań określającyh budowę i czynność dolnych dróg moczowych. Najprawdopodobniej obecne Pani dolegliwości nie mają związku z płodnością.
Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.