Krwawienie z penisa [Porada eksperta]

2013-04-08 14:51 Adam Zakościelny

Mam 27 lat i chciałbym prosić o poradę w następującej sprawie. Podczas ostatniego stosunku z moją dziewczyna nastąpiło u mnie wzmożone krwawienie z penisa, przerwaliśmy zbliżenie, jednak upływ krwi trwał nadal i był bardzo obfity. Czym mogło być to spowodowane?

Najczęściej przyczyna nagle występującego krwawienia u młodych mężczyzn jest naderwanie wędzidełka. Sądzę, że taka właśnie była przyczyna pańskiego problemu. Aby potwierdzić przypuszczenia i uniknąć problemu w przyszłości proponuję zgłosić się do urologa. Możliwe, że nie będzie konieczny dodatkowy zabieg plastyki wędzidełka, ale wszystko zależy od tego jak bardzo zostało ono rozerwane. Tymczasem do wygojenia proponuje abstynencje seksualną.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Adam Zakościelny

Klinika Nowotworów Układu Moczowego Centrum Onkologii w Warszawie, ZZOZP Gabinet konsultacji onkologicznej (bez zabiegów), Warszawa, ul. Nowolipie 31.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE