Zastrzyki antykoncepcyjne - działania niepożądane [Porada eksperta]

2013-08-31 23:09 Monika Sieńkowska - Kamińska

Witam, chciałam zapytać, czy po zastrzykach antykoncepcyjnych mogą powstać żylaki lub zrobić się zator płucny jak po pigułkach?

Tak, również po zastrzykach, tak jak po tabletkach antykoncepcyjnych, mogą wystąpić wymienione działania niepożądane.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Monika Sieńkowska - Kamińska

Ginekolog, cytolog, przyjmuje w Pułtusku, Krajewskiego 5.

Inne porady tego eksperta

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE