Moja dziewczyna nie ma orgazmu [Porada eksperta]

2012-04-16 21:28

Jak się kocham ze swoją dziewczyną, to ona nic nie czuje... Czuje, że członek jest w pochwie, ale nie ma z tego żadnego doznania... Czy to moja wina?  Zawsze masturbuje jej łechtaczkę, żeby przeżyła orgazm, ale wdaje mi się, że jej orgazm jest jakiś dziwny... Tak jakby osiągnęła szczyt, ale tylko na chwilę i dalej nie chce tego kontynuować... Zwyczajnie przerywa. Czy to normalne? Tak jest za każdym razem...

Porada psychologa seksuologa
Autor: Getty Images

Witam

Po orgazmie u kobiety, podobnie jak u mężczyzny, zazwyczaj następuje faza odprężenia, w której nie ma się ochoty na dalszy kontakt seksualny. Jest to naturalne. Normalne jest też to, że wiele kobiet nie odczuwa orgazmu podczas samej stymulacji pochwy i potrzebuje w tym celu stymulacji łechtaczki.

Możecie więc wybierać takie pozycje podczas współżycia, w których może Pan stymulować łechtaczkę palcem (np. pozycja "od tyłu"), lub w których łechtaczka będzie stymulowana podczas ruchów kopulacyjnych (np. pozycja klasyczna, gdy kobieta leży na plecach a mężczyzna na niej). W ten sposób i Pan, i partnerka macie możliwość przeżyć orgazm podczas współżycia.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.