Poradnik ZdrowiePsycholog › gdy narzeczony ma inną

Eksperci radzą

Tatiana Ostaszewska-Mosak - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

.

gdy narzeczony ma inną

Narzeczony zerwał ze mną 3 tygodnie temu twierdząc, że do siebie nie pasujemy, bo on potrzebuje więcej szaleństwa niż ja jestem mu w stanie dać. Już na drugi dzień powiedział mi, że ma inną dziewczynę. Cały czas się spotykamy i dużo rozmawiamy. Mówi, że wciaż się waha czy do mnie wrócić. Twierdzi, że ona jest dokładnie w jego typie z wyglądu, zachowania, stylu bycia, ale że to ja mam idealny charakter, wnętrze i nadal mnie kocha i stąd te ciagłe jego wahania. Ona nie wie, że on wciąż się ze mna spotyka i waha. Tłumaczę mu, że to tylko zauroczenie, bo kocha się duszę, a nie to co na zewnątrz, ale tak naprawdę boję się, że z czasem może ją pokochać. Co mogę zrobić, żeby go na nowo odzyskać?

Witaj! Mocno bym się zastanawiała nad "odzyskiwaniem" takiego faceta. Jeśli on już teraz ma takie wątpliwości i sam do końca nie wie czego chce, to marne widoki na przyszłość. No i jeszcze te jego rozterki, które roztrząsa razem z tobą... No daj spokój dziewczyno! Nie bądź taka przeraźliwie wyrozumiała! To nie jest jakiś casting na żonę do programu telewizyjnego! To jest poważny problem dotyczący jego sposobu zachowania, na który ty ze stoickim spokojem mu pozwalasz. Ja myślę, że on po prostu nie jest pewien, czy tamta dziewczyna będzie chciała z nim być i stąd te jego wahania i raczej wygląda na to, że nie chce palić za sobą mostów, aby w razie czego móc do ciebie szybciutko wrócić. Czy to jest dla ciebie takie właśnie wymarzone zachowanie tego jedynego cudownego faceta? No cóż... Każdy ma to, na co pozwala... Rozumiem, że możesz bać się samotności, zmiany, odrzucenia, ale czy pomimo wszystko warto? Warto być z takim mężczyzną, który raz odchodzi, raz wraca, w zależności od tego, co mu się bardziej opłaci? Sama musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie.
Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.