Akcesoria rowerowe dla kobiet: przegląd kasków, koszy i gadżetów rowerowych

2015-07-03 13:49

Wśród popularnych akcesoriów rowerowych dla kobiet można znaleźć te najbardziej niezbędne, jak kaski, a także gadżety stworzone z myślą o największych miłośniczkach jednośladów - oryginalne dzwonki rowerowe, nakrętki na wentyle czy biżuterię rowerową. Zobacz przegląd najciekawszych akcesoriów i gadżetów dla rowerzystek.

Spis treści

  1. Jazda na rowerze - poznaj korzyści

Jakie akcesoria rowerowe warto kupić? Nawet jeśli na rowerze jeździsz tylko rekreacyjnie, obowiązkowo powinnaś zaopatrzyć się w kask rowerowy. Zapewni bezpieczeństwo i zmniejszy ryzyko poważnego urazu. Koszyk lub torba rowerowa przydadzą się osobom jeżdżącym po mieście - łatwo zapakujesz do nich zakupy i drobne przedmioty osobiste. Z kolei w czasie dłuższych wycieczek niezbędna będzie pojemna sakwa rowerowa wykonana z trwałych, nieprzepuszczalnych materiałów i poręczny bidon.

Prawdziwe miłośniczki rowerów na pewno zainteresują designerskie gadżety: dzwonki, nakrętki na wentyle, chwyty do kierownicy czy biżuteria rowerowa. Nawet mały detal, na przykład dzwonek-biedronka lub wentyl w kształcie kostki do gry, mogą zupełnie odmienić wygląd roweru.

Zobacz przegląd najciekawszych akcesoriów i gadżetów rowerowych dla kobiet.

Jazda na rowerze - poznaj korzyści