Gry erotyczne: 10 propozycji, które nakręcą wasze libido

2019-03-05 16:55

Gry erotyczne to znakomity sposób na urozmaicenie... gry wstępnej, szczególnie jeśli w ostatnim czasie temperatura w waszej sypialni trochę spadła. Gra w ciepło-zimno, erotyczną ruletkę czy zabawa w odgrywanie ról pozwolą wam na nowo poznać swoje ciała i zwiększą apetyt na seks. Oto 10 pomysłów na gry erotyczne, dzięki którym wasze życie seksualne nabierze nowego smaku.

Gry erotyczne: 10 propozycji, które nakręcą wasze libido
Autor: thinkstockphotos.com Gry erotyczne zwiększają libido, ponieważ rozluźniają i wprowadzają urozmaicenie do seksu.

Spis treści

  1. Gry erotyczne: 10 propozycji dla was
Jak zwiększyć libido?

Gry erotyczne warto wprowadzić do sypialni, gdy oboje czujecie, że seks nie sprawia wam już takiej przyjemności jak wcześniej. Oryginalne pomysły na przeprowadzenie gry wstępnej pomogą wam zerwać z rutyną i zwiększyć doznania. Dzięki nim będziecie mieli też szansę lepiej poznać swoje potrzeby i fantazje seksualne, a także otworzyć się na nowe, ekscytujące formy seksu.

W co można bawić się w łóżku? Poznajcie 10 ciekawych propozycji.

Gry erotyczne: 10 propozycji dla was

1. Rzucanie seks-kostką

Pierwsza z gier erotycznych to rzucanie seks-kostką. Ten niepozorny gadżet może zachęcić was do przełamania dotychczasowych schematów i odważenia się na więcej. Zaopatrzcie się w specjalną kostkę dostępną w sex-shopach, na której widnieją różne pozycje seksualne – zabawa polega na rzucaniu kostką, która daje wam podpowiedź, w jakiej pozycji będziecie się kochać.

Możecie też grać za pomocą zwykłej kostki z oczkami. Wtedy każde z was wypisuje na kartce 6 czynności natury erotycznej, które partner ma wykonać. Może to być masaż, striptiz, zabawa z wibratorem, nazwy ulubionych pozycji itd. Następnie na przemian rzucacie kostką i wykonujecie czynność odpowiadającą numerkowi, który wypadł.

2. Butelka dla dorosłych

Na pewno nie raz graliście w butelkę. Jednak tym razem nie będziecie się ograniczać tylko do pocałunków, a zagracie w grę erotyczną. Najpierw wytnijcie z kartonu duże koło i podzielcie je na kilka równych części. W każdej z nich opiszcie inny rodzaj fantazji erotycznej, a jeśli macie talent lub ochotę (lub jedno i drugie) – wyraźcie swój pomysł za pomocą rysunku. Potem zakręćcie butelką i zabawcie się to, co wypadło.

Czytaj też: Sztuczna pochwa - nie tylko gadżet erotyczny

3. Karciane rozbieranki

Kolejna z gier erotycznych to karciane rozbieranki. Żeby stopniowo zbudować nastrój, zagrajcie w grę karcianą na fanty, np. rozbieranego pokera. Przedtem załóżcie na siebie jak najwięcej ubrań i drobnych rzeczy, by mieć co z siebie zrzucać. Możecie też zagrać w planszówkę – np. warcaby. Strącenie pionka przez przeciwnika oznacza zdjęcie jednego elementu garderoby (analogicznie, po zbiciu większej liczby pionków druga osoba musi zdjąć więcej ubrań).

4. Kuszenie

Siadacie naprzeciwko siebie po turecku lub na piętach. Między wami musi być taka odległość, abyście nie mogli się dotknąć. Gra polega na tym, żeby przez 3 minuty słowami lub gestami zachęcić partnera do dotyku. Osoba, która nie będzie umiała się powstrzymać i dotknie partnera przed upływem 3 minut, przegrywa w tej grze erotycznej. Karą dla przegranego jest spełnienie życzenia drugiej strony.

Czytaj też:

Jak zwiększyć libido?

5. Ciepło-zimno

Kolejna z gier erotycznych to ciepło-zimno. Jedno z was kładzie się na łóżku, drugie siada obok i kierując się wskazówkami ciepło-zimno-cieplej-gorąco zgaduje, którą część ciała ma pieścić. W podobny sposób osoba pieszczona sygnalizuje, jak i w jakim tempie partner ma ją dotykać.

6. Gra w ciemno

Żeby podkręcić atmosferę, na miejsce tej gry erotycznej wybierzcie salon z wygodną kanapą albo fotelem. Zasłoń oczy partnerowi czarną przepaską, a następnie rozejrzyj się po pokoju i wybierz jakiś przedmiot, np. kawałek jedwabnej chustki, ścięty kwiat, piórko, łańcuszek. Możesz pójść też do kuchni i wybrać coś z jedzenia, np. owoc. Następnie dotykaj partnera wybranym przedmiotem po różnych częściach ciała, pieść go, wkładaj do ust, podtykaj pod nos. Zadaniem drugiej strony jest odgadnięcie przedmiotu.

7. Zabawa z gadżetami

Wybierzcie się do sex-shopu i wspólnie kupcie jakiś gadżet – np. seksowną bieliznę, lateksowe szpilki, pończochy, opaskę na oczy, wibrator, kajdanki, pejcz. Spróbujcie zastosować je w sypialni, mając na uwadze preferencje drugiej strony. Aby każde z was czuło się komfortowo, ustalcie wcześniej, na czym ma polegać zabawa. Jeśli któreś z was nie jest przekonane do jakiegoś gadżetu, nie należy naciskać. Z drugiej strony, wszystkiego warto spróbować – może się okazać, że kręci was coś, o czym wcześniej nawet nie pomyśleliście. Na tym właśnie polegają zalety gier erotycznych - odkrywaniu swoich, czasem nieuświadomionych, seksualnych pragnień.

Sprawdź:

TOP 10 zabawek erotycznych, które rozbudzą wasze pożądanie

Jak stosować kulki analne?

Na czym polega seks hiszpański?

8. Erotyczna ruletka

Przygotujcie dwa zestawy karteczek: na jednych wypiszcie różne erotyczne czynności takie jak lizanie, ssanie, szczypanie, łaskotanie, gładzenie, skubanie, podgryzanie itd. Na drugich zapiszcie części ciała. Przygotowane zestawy wrzućcie do dwóch oddzielnych nieprześwitujących torebek. Na przemian wyciągajcie po jednej karteczce z obu torebek, losując sposób, w jaki będziecie się pieścić.

9. Randka na mieście

Umówcie się w jakiejś kawiarni lub restauracji i udawajcie, że się nie znacie. Zacznijcie od wzajemnego obrzucania się ukradkowymi spojrzeniami. Potem on ma podejść do ciebie i zaproponować ci drinka. Oczywiście zwracacie się do siebie per pan i pani. Każde z was musi uważać, żeby zbytnim pośpiechem nie zepsuć sprawy. I tak stopniowo, aż wylądujecie w sypialni…

Zobacz: Do czego służy pierścień erekcyjny i jak go używać?

10. Zabawy z fabułą

Ustalcie wspólnie jakąś erotyczną fabułę, której finałem będzie gorący seks. Postarajcie się przy tym, aby stopniowo budować napięcie, tak jak w dobrym filmie. A oto przykłady ról, w jakie możecie się wcielać:

  • księżniczka i sługa - ty jesteś rozgrymaszoną księżniczką, on twoim sługą. Ma spełniać twoje zachcianki. Jeśli się wywiąże, czeka go nagroda, jeśli cię zawiedzie lub po prostu masz zły humor – kara. Pierwszą nagrodą jest oczywiście pocałunek... w rękę. Mówisz mu łaskawie: "Możesz pocałować mnie w rękę", on odpowiada: "Dziękuję, pani" – i przysuwa się na kolanach. Każda nagroda jest wyższa;
  • pan i niewolnica - wszystko tak jak w poprzedniej zabawie, tylko na odwrót;
  • pan profesor i studentka - on jest nauczycielem akademickim, ty studentką, która przyszła na egzamin kompletnie nieprzygotowana i stara się uzyskać zaliczenie niestandardowym sposobem;
  • celebrytka i dziennikarz - jesteś sławną aktorką lub gwiazdą rocka, on początkującym dziennikarzem, który ma przeprowadzić z tobą wywiad, a przy okazji bardzo pragnie cię uwieść.

Oczywiście to tylko kilka propozycji tego typu gier erotycznych, możecie sami układać scenariusze – wystarczy odrobina wyobraźni, można też inspirować się książkami lub filmami.