Pozycje seksualne – 10 najlepszych pozycji z Kamasutry

2016-08-31 16:39 au

Pozycje seksualne mają zapewniać obojgu partnerom satysfakcję – nie jest jednak tajemnicą, że niektóre z nich są preferowane przez kobiety, a inne przez mężczyzn. Zobacz galerię zdjęć, w której prezentujemy najlepsze pozycje seksualne z Kamasutry dające największe doznania partnerom obojga płci.

Pozycje seksualne, w zależności od ułożenia ciał kochanków, mogą nie tylko dawać bodźce o różnej intensywności, ale także odpowiadać na szczególne potrzeby partnerów. Niektóre pozycje seksualne są bardziej lubiane przez mężczyzn, ponieważ umożliwiają głęboką penetrację nawet gdy partner nie jest hojnie obdarzony, za to inne preferowane są przez kobiety – zwykle ze względu na możliwość kontroli tempa stosunku oraz łatwe dojście do łechtaczki.

Zobacz zdjęcia 10 najlepszych pozycji seksualnych z Kamasutry, które zapewniają szczególnie intensywne doznania.

1. Pozycje seksualne: pozycja na jeźdźca

Opis: mężczyzna leży na plecach, kobieta siada na nim okrakiem. W tej konfiguracji to partnerka za pomocą rytmicznych ruchów miednicy nadaje tempo zbliżeniu. Partner może pieścić jej piersi, brzuch, uda i stymulować łechtaczkę.

Dla kogo? Jeździec to pozycja seksualna lubiana przez kobiety, ponieważ odgrywają w niej rolę dominującą. Jednak mężczyźni także bardzo ją lubią ze względu na podniecający widok partnerki.

Czytaj też: Pozycja na jeźdźca - jak się poruszać, by dojść do orgazmu

Pozycja na jeźdźca
Autor: thinkstockphotos.com

Jeśli łatwiej uzyskujesz orgazm poprzez stymulację łechtaczki, pochyl się nieco do przodu, aby ocierać się łechtaczką o kość łonową partnera.

Warto wypróbować
Jesz co lubisz - kwadrat

Autor: Time S.A.

Chcesz mieć ciało bogini, ale sparzyłaś się już na wielu "cudownych" dietach odchudzających? Indywidualnie dobrany plan dietetyczny pozwoli Ci z łatwością schudnąć, a przy tym jeść zdrowo, smacznie i bez wyrzeczeń. Skorzystaj z Jeszcolubisz, innowacyjnego systemu dietetycznego online Poradnika Zdrowie i zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Ciesz się świetnie dobranym menu i stałym wsparciem dietetyka już dziś!

2. Pozycje seksualne: papużki nierozłączki

Opis: mężczyzna siedzi np. na krawędzi łóżka, na krześle. Kobieta siada mu na kolanach zwrócona plecami do jego twarzy, wprowadza członek do pochwy i rozchyla nogi. W tej pozycji seksualnej partnerka jest stroną dominującą.

Dla kogo? Papużki nierozłączki to pozycja idealna dla kobiet, które mają trudność z uzyskaniem orgazmu pochwowego, ponieważ daje możliwość pieszczenia łechtaczki przez partnera.

Czytaj też: Łechtaczka - jak ją pieścić, by dać kobiecie najwięcej przyjemności

Pozycja papużki nierozłączki
Autor: thinkstockphotos.com

3. Pozycje seksualne: rozkwitający lotos

Opis: kobieta kładzie się na plecach (może być na brzegu łóżka), partner klęka przed nią i nachyla się wspierając na rękach. Partnerka wyciąga nogi w górę, zbliża kolana do klatki piersiowej i opiera stopy na jego ramionach.

Dla kogo? Pozycja seksualna rozkwitający lotos polecana jest mężczyznom z małym członkiem. Umożliwia głębokie pchnięcia, dzięki czemu kobieta odczuwa satysfakcję nawet przy niewielkich rozmiarach penisa.

Sprawdź też: Na czym polega seks hiszpański?

Pozycja rozkwitający lotos
Autor: thinkstockphotos.com

4. Pozycje seksualne: pozycja na pieska

Opis: kobieta przyjmuje pozycję na czworaka i wypina pośladki, mężczyzna klęka i wchodzi w nią od tyłu.

Dla kogo? Pozycja na pieska jest bardzo podniecająca dla mężczyzn – z reguły szybko osiągają podczas niej orgazm. Jest tak, ponieważ partner ma całkowitą kontrolę nad stosunkiem, a dodatkowo widok genitaliów działa na niego wyjątkowo stymulująco. Wbrew pozorom, seks na pieska jest także lubiany przez kobiety, ponieważ zapewnia dogłębną penetrację.

Pozycja na pieska
Autor: thinkstockphotos.com
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W numerze 1/2020 "Zdrowia": leczenie zimnem, pielęgnacja skóry w onkoterapii, zimowe kontuzje, odmładzanie bez skalpela, jak zwalczyć nawyk odwlekania, specjały na świąteczny stół. Miesięcznik "Zdrowie" to pakiet rzetelnej wiedzy i praktycznych wskazówek!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 1/2020
KOMENTARZE
Szalony Koń
|

Miało być 10 pozycji, a jest tylko 4. Oszustwo. Muuu..:(