Pozycja na jeźdźca - jak się poruszać, aby dojść do orgazmu

2019-01-14 15:38

Pozycja na jeźdźca polecana jest kobietom lubiącym dominować w łóżku. Seks na jeźdźca uwielbiają też mężczyźni, bo mogą rozkoszować się widokiem kobiecego ciała w trakcie miłosnego uniesienia. Nauczcie się, jak zmysłowo poruszać się i pieścić swoje ciała, aby seks w pozycji na jeźdźca zyskał nowe, jeszcze bardziej pikantne oblicze!

Pozycja na jeźdźca - jak się poruszać, aby dojść do orgazmu
Autor: thinkstockphotos.com Pozycja na jeźdźca - triki wzmacniające orgazm

Spis treści

  1. Pozycja na jeźdźca - układ
  2. Zaciśnij mocniej mięśnie Kegla
  3. Różnicuj tempo ruchów
  4. Stymuluj łechtaczkę
  5. Wykonuj koliste ruchy
  6. Mocno odchyl tułów
  7. Wypróbuj pozycję odwróconą
Wszystko o kobiecym orgazmie

Pozycja na jeźdźca to jedna z ulubionych przez pary pozycji, w których dominuje kobieta. Seks na jeźdźca wielu parom kojarzy się z frywolnością i swobodą seksualną. Szczególnie mocno działa na zmysły mężczyzn - w końcu nie w każdej pozycji mężczyzna ma okazję rozkoszować się widokiem całego ciała partnerki, które wznosi się i opada w dzikiej ekstazie.

Partner może pieścić jej ciało podczas stosunku oraz stymulować ręcznie jej łechtaczkę, a do tego zapewnia sobie dobrą zabawę, w ogóle się przy tym nie męcząc. Największą zaletą pozycji na jeźdźca jest jej prostota. Nie wymaga ona ani ponadprzeciętnej kondycji ani specjalnych umiejętności „technicznych”. Mężczyzna może się w niej w pełni zrelaksować a kobieta nareszcie pokazać, na co ją stać.

Pozycja na jeźdźca - układ

W klasycznym wariancie pozycji na jeźdźca mężczyzna leży wygodnie na plecach, a kochanka siada na nim okrakiem, wprowadzając jednocześnie członek do pochwy. Po zajęciu komfortowej pozycji, kobieta rozpoczyna serię ruchów miednicą w przód i w tył lub unosi się i opada. Partner może w tym czasie pieścić jej piersi, brzuch i uda a także stymulować ręcznie łechtaczkę, jeśli partnerka sama tego nie robi.

Jeśli do tej pory seks w pozycji na jeźdźca nie sprawiał ci szczególnej satysfakcji lub chciałabyś podarować sobie i partnerowi jeszcze mocniejszy orgazm, podczas następnego seksu spróbuj zastosować poniższe rady. Dzięki nim wasz orgazm w pozycji na jeźdźca będzie jeszcze intensywniejszy!

Sprawdź też: Na czym polega seks hiszpański?

Zaciśnij mocniej mięśnie Kegla

W celu wzmocnienia doznań swoich i partnera, powinnaś mocno zacisnąć mięśnie Kegla wokół członka, gdy unosisz się do góry i rozluźnić je gdy wracasz do pozycji wyjściowej. Twój ruch powinien wyglądać tak, jakbyś chciała wyciągnąć członek i postawić go pionowo tylko za pomocą siły twoich mięśni. Postaraj się różnicować tempo unoszenia, wykonując na przemian serie szybkich i wolnych ruchów.

Różnicuj tempo ruchów

Szybki ruch góra-dół pozostaw na finał. Gdy dosiądziesz partnera, postaraj się nie wykonywać żadnych ruchów ciałem, a jedynie zaciskać na członku mięśnie pochwy. Powtarzaj tę pieszczotę gdy będziesz chciała opóźnić orgazm partnera. Pozostań wtedy w bezruchu aż napięcie opadnie, po czym przystąp ponownie do intensywniejszej stymulacji. Żeby ten manewr się udał, musisz mieć znakomicie wyćwiczone mięśnie Kegla.

Stymuluj łechtaczkę

W pozycji na jeźdźca stymulacja łechtaczki jest utrudniona. Jeśli nie potrafisz osiągać orgazmu pochwowego, a jedynie łechtaczkowy, możesz podczas stosunku stymulować łechtaczkę ręką lub poprosić o to partnera. Pieszczoty łechtaczki możesz zapewnić sobie także w inny sposób: podczas stosunku pochyl się do przodu i intensywnie ocieraj się łechtaczką o kość łonową partnera.

Wykonuj koliste ruchy

Zamiast typowego poruszania tułowiem w górę i w dół, zataczaj biodrami koła, odchylając się mocno do tyłu - w ten sposób dodatkowo pobudzisz punkt G. Powinnaś mieć przy tym mocno zaciśnięte mięśnie Kegla.

Mocno odchyl tułów

Odchylając tułów w kierunku nóg partnera, zmieniasz kąt penetracji na sprzyjający stymulacji punktu G. Wykonuj głębokie pchnięcia na zmianę z ocieraniem łechtaczki o główkę penisa: wykonujesz pchnięcie po czym wyjmujesz członek z pochwy i ocierasz nim łechtaczką, następnie szybko wsuwasz go z powrotem do pochwy. Partner będzie zachwycony, a ty dodatkowo pobudzisz łechtaczkę.

Wypróbuj pozycję odwróconą

Pozycja na jeźdźca odwrócona to taka, w której kobieta siedzi odwrócona plecami do partnera. Aby zintensyfikować twoje doznania, partner powinien zgiąć jedną nogę w kolanie i ustawić tak, byś miała styczność z jego udem. Pochyl się lekko do przodu i przywrzyj kością łonową do jego uda. Podczas stosunku ocieraj się łechtaczką o jego udo.