Gdzie jest ŁECHTACZKA? Kobieca rozkosz rodzi się właśnie w ŁECHTACZCE

2012-09-18 15:04 Anna Ławniczak

Łechtaczka to penis w wersji mini występujący u kobiet. Pieszczenie łechtaczki doprowadza nas do orgazmu. Gdzie jest łechtaczka odkrywamy często przypadkowo.

Łechtaczka ujawnia się, gdy wzrasta podniecenie seksualne. Wypełnia się krwią jak penis pod wpływem pieszczot, a nawet fantazji seksualnych. Kobiecy seks i rozkosz rodzą się właśnie w łechtaczce.

Gdzie jest łechtaczka

Szukać łechtaczki trzeba pomiędzy wargami sromowymi, powyżej wejścia do pochwy. Najlepszym sposobem na odkrycie gdzie jest łechtaczka jest delikatny nacisk lub masowanie tego rejonu, wtedy da się ją łatwo wyczuć pod palcami. Przytwierdzona jest, za pomocą więzadła, do spojenia łonowego od strony krocza. To, co widać i czuć czyli trzon łechtaczki i żołądź, jest tylko niewielką częścią łechtaczki, reszta, między innymi dwa ciała jamiste znajdują się wewnątrz, umiejscowione wzdłuż kości łonowych. Można też poszukać łechtaczki posiłkując się lusterkiem i atlasem anatomicznym.

Łechtaczka - źródło przyjemności

Stymulowana łechtaczka przybiera formę pęczniejącego wałeczka. Wszystko dzięki napływającej do niej krwi. Łechtaczka zachowuje się w tym jak penis, który też powiększa swoją objętość i sztywnieje pod wpływem zwiększonego ukrwienia. Pieszczoty łechtaczki przynoszą wzrastająca rozkosz seksualną aż do orgazmu. Warunkiem jest jednak odpowiednia stymulacja. Wymagania kobiet różnią się pod tym względem, jedne potrzebują dłuższych pieszczot, u innych łechtaczka wymaga krótkiego pobudzania. Pieszczoty z reguły powinny być delikatne, bo łechtaczka jest bardzo wrażliwa, znacznie wrażliwsza niż penis. Niekiedy zbyt energiczne pieszczoty wywołują ból zamiast przyjemności.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
praktyk
|

No esteto, wierzę że jesteś estetą, natomiast to co piszesz to właśnie niestety ciemnogród; łechtaczkę znajdziesz na górnym spojeniu warg sromowych, to taki maleńki (lub większy) "guziczek", natychmiast to o czym piszesz jako o łechtaczce, to jeśli ma to twoja partnerka, to rewelacja, to jest punkt G i ma to raptem (wg informacji lekarzy) ok. 30% kobiet; natomiast dla ciebie i twojej partnerki to może być niebo na ziemi, spróbuj jednak najpierw znaleźć łechtaczkę a później stymuluj jednocześnie i łechtaczkę i to miejsce w pochwie (oczywiście z zachowaniem "wymogów sztuki") a ręczę, że twoja partnerka poleci "z ramion twych wprost do nieba"; jeśli zrobisz to odpowiednio to będziesz mógł podziwiać orgazmy jakich jeszcze prawdopodobnie nie widziałeś! I wiem co mówię i powodzenia i nieustających rozkoszy.

lola
|

to nie lechtaczka tylko punkt g, dwoja z biologii

gogus
|

dokładnie tak jest jak piszesz, jest to takie zgrubienie łatwo je paluszkiem wyczuc - fajne uczucie dla kobiety jak facet paluszkiem pociera gora doł

Esteta
|

Co wy za brednie wypisujecie?
Mylicie łechtaczkę z wargami sromowymi, jest ich aż 2 pary, wargi sromowe większe i wargi sromowe mniejsze, te mniejsze też są na zewnątrz, ale bliżej wejścia do pochwy.
Natomiast łechtaczka jest umiejscowiona wewnątrz pochwy i żeby ją wymacać należy wsunąć do pochwy leżącej kobiety środkowy palec i lekko zagiąć go ku górze, czyli ku błonie brzusznej, wtedy się poczuje ten delikatny "wałeczek" wrażliwy na dotyk.
Myślę, że hydraulicy od damskich kanalizacji coś wreszcie zrozumieją!
Pozdrawiam!

gburcz
|

@Sweet Pusia
Twoja mam wie, że tu jesteś i jeszcze nie śpisz?

Sweet Pusia
|

Ja mam taką bielutką różyczkę i waginkę o smaczku pomarańczy. Chociaż czasami po lizu-lizu koleżanka mówiła : -Pomarańczowa to ty nie jesteś raczej wiśniowa. Ale i tak ją lubię. Wogóle cała między nogami jestem biała. Wszystkie wargi Białe jak moja skóra a mam celtycką dalej to już tylko różowo. No może na końcuszkach są tyć czerwieńsze .( te wewnętrzne.) I niestety parę cech szczególnych.1 to brak punktu G. I posiadanie tak zwanej przez nas ' wyklujki ' czyli wyrostek na wargach sromowych mniejszych na samym dole u mnie ma ciemnoczerwoną barwę i długość od linijki 4 mm bardzo wrażliwy na wilgoć i lizanie. I 2 zmiana i niestety po 10 miechach zabaw z koleżanką dostałam uroczy prezencik. ' Znamię Safony' tak to nazwałam uściślając jest to wydłużenie tych 2 odstających od łechtaczki płatków o 2-3 mm i mogę je złożyć przytulając do tego żołędzia na zawołanie. I na obydwu wzdłuż są takie kremowe paseczki u mnie tak nie widać ale u koleżanki jak na dłoni. JA MAM BIAŁĄ RÓŻYCZKĘ A ONA CZERWONĄ.

Na Palony
|

A gdzie Ciebie znaleźć?.

Anna
|

Moze lepiej wez sie za gramatyke!

napalona
|

a ja uwielbiam robić tak: ściągam majtki, kładę się na łóżko obok swojego chłopaka, siadam w rozkraku na nim, dwoma palcami biorę górę i prawy bok łechtaczki i dwoma palcami robię szybkie okrężne ruchy. On gdy się napali bierze mi ją w usta, ssie i wciąga w usta!. Zajebiste uczucie! Spróbujcie!

Adam
|

Lubie piescic jezykiem lechtaczke taka ktura ma piec cn dlugosci wtedy biore w usta i ssie lize w ciagam w usta caluie a dziewczyna wije sie z rozkoszy