Gdzie jest ŁECHTACZKA? Kobieca rozkosz rodzi się właśnie w ŁECHTACZCE

2012-09-18 15:04

Łechtaczka to penis w wersji mini występujący u kobiet. Pieszczenie łechtaczki doprowadza nas do orgazmu. Gdzie jest łechtaczka odkrywamy często przypadkowo.

Gdzie jest ŁECHTACZKA? Kobieca rozkosz rodzi się właśnie w ŁECHTACZCE
Autor: GettyImages Łechtaczka to penis w wersji mini występujący u kobiet.

Łechtaczka ujawnia się, gdy wzrasta podniecenie seksualne. Wypełnia się krwią jak penis pod wpływem pieszczot, a nawet fantazji seksualnych. Kobiecy seks i rozkosz rodzą się właśnie w łechtaczce.

Gdzie jest łechtaczka

Szukać łechtaczki trzeba pomiędzy wargami sromowymi, powyżej wejścia do pochwy. Najlepszym sposobem na odkrycie gdzie jest łechtaczka jest delikatny nacisk lub masowanie tego rejonu, wtedy da się ją łatwo wyczuć pod palcami. Przytwierdzona jest, za pomocą więzadła, do spojenia łonowego od strony krocza. To, co widać i czuć czyli trzon łechtaczki i żołądź, jest tylko niewielką częścią łechtaczki, reszta, między innymi dwa ciała jamiste znajdują się wewnątrz, umiejscowione wzdłuż kości łonowych. Można też poszukać łechtaczki posiłkując się lusterkiem i atlasem anatomicznym.

Łechtaczka - źródło przyjemności

Stymulowana łechtaczka przybiera formę pęczniejącego wałeczka. Wszystko dzięki napływającej do niej krwi. Łechtaczka zachowuje się w tym jak penis, który też powiększa swoją objętość i sztywnieje pod wpływem zwiększonego ukrwienia. Pieszczoty łechtaczki przynoszą wzrastająca rozkosz seksualną aż do orgazmu. Warunkiem jest jednak odpowiednia stymulacja. Wymagania kobiet różnią się pod tym względem, jedne potrzebują dłuższych pieszczot, u innych łechtaczka wymaga krótkiego pobudzania. Pieszczoty z reguły powinny być delikatne, bo łechtaczka jest bardzo wrażliwa, znacznie wrażliwsza niż penis. Niekiedy zbyt energiczne pieszczoty wywołują ból zamiast przyjemności.