Seks oralny bez wad

Seks oralny to technika, która może i ją, i jego doprowadzić do wrzenia. Pod warunkiem, że kochankowie robią to prawidłowo. Bo seks oralny, podobnie jak każdy inny rodzaj seksu, jest sztuką. Nawet wielką sztuką i nie każdy od razu musi być mistrzem. Chyba że seks oralny ma „zapisany w genach”, ale to zdarza się niezwykle rzadko.

Seks oralny wciąż budzi kontrowersje. Jedni go uwielbiają, w innych budzi obrzydzenie. Zwykle jest tak, że kochankowie z biegiem czasu, nierzadko metodą prób i błędów, jakoś się dopasowują i zasmakowują w seksie oralnym. Ale jest i tak, że jeden z partnerów ma opory przed okazaniem, że coś jednak nie wychodzi. I męczą się oboje, udając, że jest dobrze, a głośne jęki, wydawane przez któreś z nich, nie są jękami rozkoszy, ale bólu. Warto więc wiedzieć, jakie są najczęstsze błędy w tej sztuce, żeby ich nie popełniać.

Seks oralny: błędy, które popełniają kobiety

 • Bierze go w usta, nie chowając zębów pod wargami. A oni tak bardzo kochają swego najlepszego przyjaciela - penisa, że boją się jego odgryzienia. Owszem, mężczyźni wolą mocniejsze pieszczoty, ale zatapianie zębów w ich męskości raczej do nich nie należy. No, chyba że któryś z nich jasno da to do zrozumienia swojej partnerce. Schowaj więc zęby pod wargami i dopiero nimi obejmij penisa.
 • Przytrzymuje penisa bardzo długimi paznokciami. Wystarczy przecież moment, żeby paznokieć jak sztylecik zanurzył się w miękkiej tkance. Zanim więc w ogóle po niego sięgniesz, czy to ustami, czy dłońmi, skróć i opiłuj paznokcie.
 • Chwyta go w usta nagłym, gwałtownym ruchem i miętosi jak parówkę. To bardzo częsty błąd, jaki popełniają kobiety. Jeśli bowiem wydaje ci się, że on będzie w siódmym niebie od samego wzięcia jego penisa do buzi, to się całkowicie mylisz. Twoje ruchy powinny mieć jakiś sens, czyli stosuj różnorodne techniki stymulacji penisa. Pracuj wargami, językiem (jego gładką powierzchnią, bocznymi krawędziami), kręć głową. Wsuwaj go do ust raz płytko, raz głęboko, raz wolno, raz szybko.
 • Ogranicza się wyłącznie do penisa. Mężczyźni lubią być stymulowani wszechstronnie, zresztą podobnie jak i kobiety. Kiedy więc pieścisz jego penisa, pamiętaj też o jądrach. Weź je w usta, najpierw jedno, potem drugie, a może uda ci się naraz wziąć dwa. I poobracaj je w ustach, dotykając językiem.
 • Ogranicza się wciąż do tych samych sztuczek. Co jakiś czas zmień technikę o 180, a nawet 360 stopni. Np. zaskocz go, biorąc go do ust, w których trzymasz kostkę lodu. Albo masz usta pełne jogurtu. Albo „strzelające cukierki”. Wtedy dopiero będzie miał odlot!
 • W gruncie rzeczy nie lubi seksu oralnego, ale przymusza się, żeby mu zrobić przyjemność. To kardynalny błąd. Mężczyźni wcale nie są tacy głupi, za jakich uważają ich kobiety i naprawdę szybko się w tym zorientują. I wtedy nawet najlepiej wyszukany seks oralny nie będzie sprawiał im przyjemności.

Seks oralny: błędy, które popełniają mężczyźni

 • Zbyt brutalnie chwyta zębami jej łechtaczkę. A ból, jaki kobieta wtedy odczuwa, jest nie do opisania. Pamiętaj, że łechtaczka ma dwa razy więcej zakończeń nerwowych niż penis, na znacznie mniejszym obszarze. Nie wymaga więc aż tak mocnej stymulacji.
 • Ogranicza się wyłącznie do jednego ruchu, podczas gdy jej łechtaczka oczekuje wielu innych zabiegów – ssania, całowania, muskania wargami i językiem, podgryzania (leciutkiego!). Możesz np. podważyć czubkiem języka jej „guziczek”, stawiając go do pionu i dopiero potem się nim dokładniej zająć doprowadzając ją do orgazmu.
 • Zajmuje się tylko łechtaczką, omijając rejony obok. A masz przecież tyle możliwości – np. omiataj językiem, wzdłuż i wszerz, cały jej srom.
 • Pieści ją do bólu, uważając, że im dłużej, tym lepiej. I znowu nie tak. Powiedzenie, że co za dużo, to niezdrowo, idealnie tu pasuje. Łechtaczka, poddawana uciskom jego języka i warg, po pewnym czasie robi się obolała. Jeśli więc chcesz ją doprowadzić oralnie do rozkoszy, rozgrzej ją ustami, ale nie miętoś w nieskończoność.
 • Dmucha w jej pochwę powietrze. A w ten sposób możesz wywołać u partnerki infekcję dróg moczowo-płciowych. Jeśli więc odczuwasz potrzebę głębokiego wydechu, to przerwij na moment pieszczoty i wydmuchaj powietrze na zewnątrz.
 • Kocha się z nią oralnie wyłącznie w jednej pozycji. A przecież możesz to robić, gdy ona leży na stole, siedzi na krześle itp. W każdej pozycji będzie inaczej!
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
Andrzej
|

Nigdy loda nie zrobiłaś Olu??

mika
|

nie wiem skad to dziadostwo przyszło do Polski.Ludzie teraz sie tym jarają bo tak wypada albo raczej nie wypadaa inaczej Polacy nic nie zrobili zeby ustrzec sie przed ta demoralizacja A terazci,którzy tego jeszcze nie akceptuja boja sie nawet do tego przyznac

Aleksandra
|

Obrzydlistwo, współczuję ułomom którzy coś takiego robią. Nie ma większego upokorzenia dla kobiety. Chyba nie zrobiłam czegoś takiego nawet, gdyby mi grożono śmiercią. Tfu.

Amix
|

Ja i moja partnerka bardzo lubimy seks oralny i nawet na tym seksie kończymy orgazmem, bez penetracji. Ja jako mężczyzna lubię jeszcze bardzo smyranie po sutkach, ale delikatnie języczkiem, bądź zwilżonym palcem partnerki również delikatnie, bo sutki mam mocno unerwione. Jest to do dogadania z partnerką, erekcję mam wtedy jak stal.
Pozdrawiam wszystkie Panie lubiące być pieszczone języczkiem, inne Panie też:)

AniaX.
|

Dokładnie się z Tobą Lalunia zgadzam.

Lalunia
|

Ja lubię pieścić oralnie swojego męża,ale sama nie lubię gdy on próbuje mnie w ten sposób pieścić.Jakoś nie sprawia mi to przyjemności.

Niunia
|

odnośnie tych stopni, to obrót o 360 stopni to żadna zmiana ;P

Miro
|

ja uwielbiam to :) sprawdź co piszą o tym na mim blogu
http://talassa.pl

Ola
|

Sex oralny jest bardzo przyjemny. Lubię spryskać brzuch mojego faceta feromonami podczas takiego sexu. Mam takie jedne różowe i jeszcze bardziej nakręcają mnie do orala. :D

Wojtek
|

seks oralny to wspaniała sprawa z żoną jesteśmy 16 lat w tym związku lecz na początku żona nie lubiła tego.Ja z kolei robiłem jej to z pasją i zaangażowaniem .Żona kilka razy próbowała ale była lipa.Dopiero nie dawno zaczęła się przekonywać do tego typu stosunku.Jest to wspaniałe uczucie dla mężczyzny gdy kobieta praktykuje oral.