Jaką jesteś partnerką?

Jaką jesteś partnerką? Zdrowe relacje i szacunek do drugiej osoby to klucz do udanego związku. Czasami jednak codzienne sytuacje i reakcje na nie mogą skomplikować na pozór udaną relację. Rozwiąż test i sprawdź jaką partnerką jesteś.

Jaką  jesteś partnerką?
Autor: Thinkstockphotos.com Sprawdź, jaką jesteś partnerką.

Naukowcy od dawna próbują ustalić, co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi w związkach, i odkryć tajemnice udanych małżeństw. Co najbardziej liczy się w długotrwałej relacji? Jakie cechy u kobiety cenią mężczyźni? Badania prowadzone na całym świecie wskazują jasno, że wygląd fizyczny z czasem przestaje mieć znaczenie, a o szczęściu w związku decydują zupełnie inne cechy.

Mężczyźni szukają partnerek czułych, wrażliwych i opiekuńczych. Ważną cechą jest również wierność.

Wierna partnerka musi spełniać jeszcze jeden warunek – być atrakcyjna fizycznie. Ale atrakcyjność taka może dla każdego oznaczać coś innego. Mężczyźni zwykli przypisywać kobietom o danym typie urody określone cechy charakteru, a zatem atrakcyjność fizyczna jest tylko przykrywką do odnalezienia czegoś głębszego.

W teście przedstawione są przykładowe sytuacje z życia codziennego. Oceń, w jaki sposób zachowałabyś się w każdej z nich, a dowiesz się, jaka jesteś dla swojego partnera.

Mężczyźni na ogół poszukują kobiet ciepłych i czułych, naturalnych i otwartych. Można też odnieść wrażenie, że wolą, by ich wybranka nie była zbyt doskonała. Jest w tym wiele zdrowego rozsądku – przy takiej kobiecie można czuć się sobą i pozwolić sobie na małe wpadki, niedoskonałości czy wady.